Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Yoga Inspiration Day

29.05. - 01.01.1970

Dva 3-hodinové workshopy(možno absolvovat i jednotlivě) pod vedením Guru Sansar Kaur (Magdy Matuškové) , členky Mezinárodní asociace instruktorů Kundaliní jógy (IKYTA), která je součástí týmu trenérů Kurzu pro učitele Kundaliní jógy při Yoga West v Los Angeles a také prvního Tréninku pro učitele Kundaliní jógy v Čechách . Kundalini józe se intenzívně věnuje od roku 2002 . Působí v Los Angeles, Mexiku a České republice .

1.PUTOVÁNÍ PO OSMI ČAKRÁCH …10.00 – 13.00 hod

Čakry ovlivňují naše vnímání a pocity, ovlivňují tok myšlenek, které k nám přicházejí a energii, kterou využíváme k tomu, abychom jednali na základě těchto myšlenek. Ovlivňují vztah mezi naším vědomím a podvědomím. Každá z čaker odpovídá určité vibraci. Podle toho, v jaké čakře se soustřeďuje naše energie, přitahujeme do našeho života situace a lidi s vibrací stejnou nebo opačnou. Kundaliní jóga a meditace pomáhají uvést tento citlivý systém do rovnováhy.

Na tomto semináři zjistíme, co stojí za jednotlivými čakrami, se kterou částí těla souvisejí a jaké pocity, emoce a vlastnosti jsou s nimi spojené. Společně si provedeme řadu cvičení a meditací Kundaliní jógy podle Yogi Bhajana, kterými se dají čakry uvést do rovnováhy.
Získáme tak praktické poznatky a zkušenosti, které nám umožní s čakrami nadále pracovat a nadále je harmonizovat .

2. KUNDALINI JÓGOU K HARMONI TĚLA, MYSLI A DUŠE …14.00 -17.00 hod.

Každý člověk má tři dimenze, tělo, mysl a duši. Každá z těchto dimenzí se skládá z pěti prvků: země, vody, ohně, vzduchu a éteru, jenom v různé formě. Každý prvek má určité vlastnosti a funkci v našem těle. Oheň je naše trávení, a to potravy i myšlenek, ale také energie, která nám umožňuje jednat, voda jsou naše pocity a city. Pokud jsou tyto prvky v nerovnováze, všechno je v nerovnováze – naše vztahy i myšlení, spánek, trávení . V takovém stavu je pro nás těžké být tím, kým jsme a stát pevnýma nohama na cestě k naplnění našeho poslání.

Tento seminář volně navazuje na předchozí workshop o čakrách. Čakry úzce souvisejí s elementy, ze kterých se skládáme. Prostřednictvím řady krijí (sestav cviků) a meditací si ukážeme, jak se s elementy dá pracovat, tak aby mohly plnit svou funkci a naše tělo bylo zdravé, mysl jasná a duše spokojená.

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Brno
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám