Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Yoga Inspiration Day

10.09. - 01.01.1970

Dva 3 – hodinové workshopy pod vedením Guru Sansar Kaur ( Magdy Matuškové),
členky Mezinárodní asociace instruktorů Kundalini jógy ( IKYTA), v současné době je součástí týmu trenérů Kurzu pro učitele Kundaliní jógy při Yoga West v Los Angeles a také prvního Tréninku pro učitele Kundaliní jógy v Čechách . Kundalini józe se intenzívně věnuje od roku 2002 , působí v Los Angeles, Mexiku a České republice . Oba workshopy mají navazující tematiku , ale je možno je absolvovat i jednotlivě.

A) 8 ČAKER – 8 ČLOVĚČÍCH TALENTŮ

10.00- 13.00 hod.

Čakry ovlivňují naše vnímání a pocity, ovlivňují tok myšlenek, které k nám přicházejí a energii , kterou využíváme. Každá čakra ma v sobě skrytý talent, kterým můžeme disponovat, je-li daná čakra v rovnováze. K těmto talentům patří schopnost přijímat věci takové, jaké jsou, schopnost dostát závazku k sobě i druhým, tvořivost, soucit, schopnost říkat pravdu a žít v pravdě, intuice, schopnost existence bez hranic a charisma. S pomocí Kundalini jógy a meditace se vydáme na cestu objevování těchto našich talentů, tak abychom byli schopni postupně dojít k vnitřní harmonii a využít našeho nezměrného potenciálu člověka lidského. Pro absolovovaní semináře Čakry II. není podmínkou předchozí absolvovaní semináře Čakry I.

B) KUNDALINI JOGOU K POSÍLENÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU

14.00- 17.00 hod.

Posilte svůj imunitní systém, srdce a plíce s Kundalini jógou a meditací. Tento dynamický seminář se zaměří na práci s plícemi, srdcem a imunitním a lymfatickým systémem na úrovni fyzické a sebedůvěře a odvaze ve smyslu emočním a ezoterickém.
Tento seminář volně navazuje na předchozí workshop o čakrách

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Šárka Majdová
  • Brno
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám