Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Yin Yoga a její léčebný potenciál 1: hýždě, pánev, kyčle, kolena

21.10.2018Ne 10:00 - 14:00

 

Yin Yoga, jako stále populárnější přístup k jógové praxi, se zaměřuje na nejhlubší tkáně našeho těla a jejich vztah ke kostem, orgánům a emocím, Yin Yóga používá dlouhé držení pozic, které poskytují příležitost k aktivaci pojivových tkání (fascií) a akupunkturních bodů podél jednotlivých energetických center. Yin Yoga tak léčí a léčí nejenom tělo, ale i duši, když pomáhá uvolňovat hluboce skryté emoce a traumata.  Delší zastavení v pozici nám pomáhá kultivovat pozornost a dává příležitost k rozvoji všímavosti a prohloubení sebe(u)vědomí

V tomto semináři budeme zažívat a vnitřně prozkoumávat možnosti, které Yin Yoga poskytuje. Budeme se uvolňovat, zjemňovat, ale i stimulovat hlubší energetické kanály v těle prostřednictvím míst s bolestí a napětím, které poskytují podporu imunitnímu systému.

 

Země jako element je nejhustší formou energie představující pevnost, stabilitu, oporu, princip soudržnosti. Fyziognomicky souvisí s chodidly, nohama, kostrčí a spodními zády.

Dřevo souvisí s játry a žlučníkem, ale zaměříme se též na pozice a dechová cvičení působící na posílení břišních svalů, proti zažívacím potížím a také aktivujeme slinivku.

Seminář je vhodný pro každého, koho zajímá tělo, duše, mysl a vědomá práce s nimi. Vítány jsou i těhotné ženy s prospívajícím těhotenstvím.

 

Kde: YOGA & ART, Bělohorská 262/35, Břevnov, Hlavní Město Praha

Kdy: 21.10. 10:00-14:00

Cena: 800.-

Přihlášení:774 150 760, info@yoga-art.cz

Dáša Vaďurová : Instruktorka jógy a meditace, jógová terapeutka. Dáša chápe jógu jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém. Představí Vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe.

FCB: https://www.facebook.com/yinyangyogovna/

Další informace

Studio:YOGA & ART
Instruktoři:
  • Dáša Vaďurová


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám