Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Yin Yoga a její léčebný potenciál 2: solár, bránice, hrudník, paže

24.11.2018So 10:00 - 14:00

Yin Yóga vás zve, abyste se plně a bezprostředně setkali sami se sebou a vědomě prožívali tělo. Na worshopu se naučíte, jak se zpomalit, jak prozkoumávat svou jemnou povahu, která se objeví, když získáte hlubší pochopení vaší mysli, vašeho vnitřního emočního světa a blokád, které vás brání v tom, abyste žili autentický život.

Cílem tohoto semináře Yin Yogy je předat nástroje, které vám pomohou posunout vaši jógovou praxi na hlubší úroveň. Navazující seminář se tentokrát zaměří především na horní polovinu těla: hrudník, bránicí solar plexus a paže. Z dotčených prvků budeme pracovat s ohněm, kovem a také zemí.

 

Oheň znamená duševní vývoj, inspiraci, intuici, zvědavost, zájem a učení. Z emocí jsou s ohněm spjaty emoce lásky a radosti, zášti, nervozity a pocitů viny. Element ohně souvisí s enrgetickými drahami Srdce, Tenkého střeva a Pericardu (osrdečníku), budeme působit na náš cévní a krevní systém.

 

Kov bude o plicích a tlustém střevě, o zdokonalovaní a sebeúctě, pevnosti a lpění.

 

Seminář je vhodný pro každého, koho zajímá tělo, duše, mysl a vědomá práce s nimi. Vítány jsou i těhotné ženy s prospívajícím těhotenstvím.

 

Kde: YOGA & ART, Bělohorská 262/35, Břevnov, Hlavní Město Praha

Kdy: 24.11. 10:00-14:00

Cena: 800.-

Přihlášení: 774 150 760, info@yoga-art.cz

Další informace

Studio:YOGA & ART (2)
Instruktoři:
  • Dáša Vaďurová


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám