Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Yin Yoga jako cesta k sobě a Meditace Vhledu

15.12.2018So 10:00 - 14:00

Na tomto workshopu se ponoříme do ticha, a to především vnitřního, budeme praktikovat Yin Yogu, aneb akupunkturu bez jehel, a uzdravující Jógovou terapii. Prostřednictvím vědomého dechu se pohroužíme hlouběji do nitra a životní energií budeme působit v místech s bolestí a napětím. Praxí zakusíme propojení dechu, těla a pohybu a také vědomou koncentraci. Meditační praxe povede k vědomí těla, ustanovení klidu a zostřené pozornosti.

Půjde o pomalý, meditativní a hluboce relaxační yinový workshop, který nás podpoří ve zpomalení, uvolňování a dovolí nám prozkoumávat naši vnitřní krajinu. Budeme se učit sebereflexi a přijetí. Ambicí semináře je také představit vám a předat soustavu jógových cvičení ovlivňující hlavní energetické okruhy dle tradiční čínské medicíny.

 

Vipassana aneb Meditace vhledu znamená vidět věci takové, jaké ve skutečnosti jsou. Je to jedna z nejstarších meditačních technik, která byla na východě vyučována jako univerzální lék na lidské utrpení, jako umění žít. V rámci semináře na vlastní kůži ochutnávku Meditace vhledu, budeme kultivovat a zostřovat pozornost a budovat vědomí.

 

Seminář je vhodný pro každého, koho zajímá tělo, duše, mysl a vědomá práce s nimi. Vítány jsou i těhotné ženy s prospívajícím těhotenstvím.

 

Kde: YOGA & ART, Bělohorská 262/35, Břevnov, Hlavní Město Praha

Kdy: 15.12. 10:00-14:00

Cena: 800.-

Přihlášení: 774 150 760, info@yoga-art.cz

 

 

Další informace

Instruktoři:
  • Dáša Vaďurová


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám