Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Yin Yoga

11.11.2017So 10:30 - 15:30

Na kurzu Vás seznámíme s jin jógou, která se opírá o prohlubování ásán a jejich harmonizaci skrze působení gravitace. Není potřeba mít s jin jógou žádné předchozí zkušenosti. Seminář je zaměřen jak na začátečníky, tak pokročilé. Kromě vlastní praxe se zaměříme i na propojení. Cvičení jin jógy se od jangověji laděných lekcí, kde se zaměřujeme spíše na posilování svalů, liší svým klidem a trpělivostí, s níž necháváme tělo klesat hlouběji do ásán, harmonizujeme se v nich a napojujeme se na gravitaci, blahodárnost Země a naše sepjetí s ní.

Jin jógová praxe má kořeny ve starověké józe a taoismu, z nichž čerpal zakladatel moderní jin jógy Paul Grilley. Jin jóga zapojuje především ty části těla, které se nacházejí nejblíže vnitřnímu jádru: kosti, pojivové tkáně a klouby. V pozicích setrváváme po dobu 3 až 5 minut. Jin jóga podporuje přítok energie a výživy do pojivových tkání a přináší harmonii a vyváženost do našich životů. Zastavte se, nadechněte a uvolněte a užijte si ten příjemný pocit proudění energie čchi skrze vaše tělo…
Náplň kurzu
Yin Yóga – krátké představení
Techniky yin yógy
Pozice yin yógy
Praktický nácvik

Další informace

Instruktoři:
  • Martina Doležalová
Podmínky rezervace:přihlašte se na mailové adrese blankajanickova@seznam.cz
Poznámka k ceně: 1.500 Kč / osoba (Reiki stojí 2x tolik – 2 dny, tedy 3.000 Kč) 1.200Kč/ osoba, jestliže se přihlásíte na 3 semináře (ne postupné přihlašování) (Reiki stojí 2x tolik – 2 dny, tedy 2.400 Kč) 1.000 Kč/ osoba, jestliže se přihlásíte na 4 semináře (ne postupné přihlašování) (Reiki stojí 2x tolik – 2 dny, tedy 2.000 Kč) 900 Kč/osoba jestliže se přihlásíte na 5 seminářů (Reiki stojí dvakrát tolik – 2 dny, tedy 1.800 Kč)
1 500 
Zpět na vyhledávání

začínáme v 10:30h a končíme v 15:30hPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám