Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Yin Yang Sobota

01.10.2016So 10:00 - 18:00

Přátelé, srdečně vás zvu na další, letos první, celodenní sobotní jógování.

Pravidelnou jógovou praxí vyrovnáváme fyzické, mentální i emocionální tělo, navazujeme bližší a intimnější vztah sami se sebou. Jsme krůček po krůčku kráčející a neustále se sebedotazujicí “kdo jsem já”, “jak se cítím”, “co potřebuji”?

Posilujeme a zpružňujeme tělo, ne násilím, ale postupným uvolňováním a vědomě vedeme svoje tělo.

Základem je samozřejmě každodenní jógová praxe a to i mimo podložku, jen čas od času je dobré, propojit v bezpečném prostředí naše záměry, energie a plynout.

Tématem bude Surya Namaskar B (Pozdrav Slunci B), jednotlivé pozice na dopoledne a odpoledne ryze meditativní a yinová praxe.

Sejdeme se v sobotu 1.10.2016 (10:00 – cca 18:00) na stejném místě jako minule, tedy Polská 6, Praha 2. Opět se můžete těšit na Yin i Yang Yogu, práci s energií, vonnými esencemi a hlavně na bezpečí, prostor a čas k usebrání.

Dejte-mi, prosím vědět, pokud už teď víte, že byste měli zájem se připojit J, klidně přepošlete pozvánku i těm, pro které by akce mohla být smysluplná.tématem bude Surya Namaskar B, jednotlivé pozice na dopoledne a odpoledne ryze meditativní a yinová praxe, dejte-mi, prosím vědět, pokud už teď víte, že byste měli zájem se připojit Jtématem bude Surya Namaskar B, jednotlivé pozice na dopoledne a odpoledne ryze meditativní a yinová praxe, dejte-mi, prosím vědět, pokud už teď víte, že byste měli zájem se připojit.

 

Příspěvek na celý den 600,-

Rezervace závazně do zpráv (daska.v@gmail.com), počet míst omezen na 15. Díky.

Namaste

 

https://www.facebook.com/events/235226953542007/

Další informace

600 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám