Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Yin Jóga a aromaterapie pro ženy

16.12.2018Ne 14:30 - 17:00

Pojďme společně objevit svět aromaterapie a poznat, jak díky ní můžeme podpořit úžasné ženské tělo. Workshop “Yin jóga a aromaterapie pro ženy” propojí klidnou yin jógu a pečující aromaterapeutickou marma masáž.

Tématem workshopu je péče o ženské tělo a duši. Povíme si jak nám jóga a aromaterapie můžou společně pomoci k nastolení přirozené rovnováhy.

Yin jóga je meditativní forma jógy, která se zaměřuje na pojivovou tkáň – fascie, šlachy a vazy. Zvyšuje prokrvení a flexibilitu v oblasti kyčlí, beder, kolen, ramen a páteře. Jednotlivé asány jsou drženy 2 až 5 minut. Klidný charakter yin jógy se zaměřením na dechové techniky pomáhá ztišit naší mysl a odbourat stres. Během jógové praxe budeme pomocí směsí éterických olejů formou jemné energetické marma masáže stimulovat body meridián. Zúčastněné čeká krásné odpole plné vůní, odpočinku, protahování, péče a poznatků.

Čeká Vás malý DÁREK! Vítány jsou všechny věkové kategorie a všechny stupně pokročilosti jógové praxe.

Na workshop si vezměte pohodlné (a snadno pratelné) oblečení, na kůži budeme aplikovat oleje. Jana je spoluzakladatelkou Rosa Aromatherapy. Aromaterapii vystudovala před 10 lety v ČR (Asociace českých aromaterapeutů) a od té doby se ji intenzivně věnuje. Kat je lektorkou jógy ve Spirit Space studiu, kde vede lekce vinjásy, hatha a yin jógy. Lektorský kurz RYT200 (Yoga Alliance) a kurz Marma Massage Therapy absolvovala v Rishikeshi v Indii.

Další informace

Studio:Spirit Space Jóga Studio (0)
Instruktoři:
  • Kat Dymakova
Podmínky rezervace:https://spiritspacestudio.isportsystem.cz/#


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám