Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Worshop 20 minut denně II

01.02.2015Ne 10:00 - 12:00

Jóga může znamenat něco docela jiného pro indického sádhua, amerického byznysmena nebo českého nádražáka. Všichni v ní ale mohou nalézt kus sebe sama.

V tomto workshopu vám nabízím jógu a její dary z pohledu moderního západního člověka. Workshop Dvacet minut denně II představuje vhodný pohled na jógu pro ty, kteří se cítí být přitahováni jejími krásami, ale mají dojem, že se józe nestíhají ve svém běžném dnu věnovat. Podrobně vás seznámí s propracovanou sestavou ásan, která ve dvaceti minutách jemně zharmonizuje vaše tělo a mysl a vy můžete pokračovat v aktivitách všedního dne s nadhledem.

Tento workshop volně navazuje na stejnojmenný workshop, který byl plně obsazený a proběhl v květnu a představuje novou 20 minutovou jógovou sekvenci pro posílení vaší denní praxe a motivace k ní. Nová sestava, kterou se společně naučíme je zaměřená na rehabilitaci pátěře, posílení oblasti pánve a hrudníku, ženské pozice, omlazení těla, regeneraci mysli a prohloubení dechu. K účasti na workshopu ale není třeba absolvování stejnojmenného workshopu minulý rok v květnu.

Dvacet minut – to je pauza na kafe, chvilka brouzdání po webu, večerní přepínání knoflíků na dálkovém ovladači nebo možnost věnovat se sobě a svým vnitřním náplním. Pokud vás nejvíce oslovuje poslední možnost, tento workshop vám dá příležitost ji plně využít. Věnovat se jógové praxi neznamená jednou za dva týdny vyjít Sněžku, ale každý den ujít jednu vrstevnici Everestu. Mapu k tomuto horskému treku si každý odnese z workshopu s sebou domů.

Také se budeme věnovat technikám vyprázdnění a zklidnění mysli, které se hodí přibalit sebou. Na konci workshopu zrelaxujeme celé tělo jóga nidrou a meditací na odbourání pocitů stresu.

bindu workshop

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:online z:http://bindu-yoga.isportsystem.cz/ + zalání 50% zálohy na účet studia: 2107703573 / 2700 (do poznámky příjmení_20minut)
Poznámka k ceně:400kč / 350kč studenti, senioři, mateřská
400 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám