Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshopy propojení východu a západu s Hariláldžím (India)

09.06. - 11.06.2015Út 18:15 - Čt 21:00

1) BINDU – WHERE EAST MEETS WEST YOGA WORKSHOP

 Úterní workshop 9.6.2015 (18:15 – 21:00)

Pokud se vydáme na cestu poznávání, tak se jednoho krásného dne, kdy možná sedíme v práci objeví otázky typu: „Jak propojit spirituální život s běžným životem v kanceláři? Jak propojit duchovní život a svět ustarané matky od tří dětí? Jak zůstat klidný jako meditující mnich na vrcholku Himálájských hor, a přesto zůstat nohama na zemi, v denním životě a jeho závazcích?

Na tyto a další otázky nám může pomoci nalézt odpověď indický učitel Hariláldží. Hariláldží studoval od utlého věku v Šivánandových ášramech, žil sám v indické džungli, aby našel odpovědi na otázku :“Kdo jsem?“

Nakonec založil charitativní ášram v jižní Indii, kde nyní pořádá kurzy jógové
terapie a védanty, kde své učení a zkušenosti předává dále.

Téma tohoto workshopu je propojení mezi východním a západním světem. Konkrétně jak aplikovat tradiční jógu u nás, a jak nalézt  bod Bindu – Bindu jako bod mezi Východem a Západem.

Workshop je veden v angličtině s možností parciálního překladu do češtiny.

2) WORKSHOP MEDITACE V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ 

Čtvrteční workshop 11.6.2015 (18:15 – 21:00)

Volné pokračování workshopu Propojení Východu a Západu.

Na střeše tichého ášramu pod teplou noční oblohou se vskutku meditovalo samo. Nezní to idylicky? Ano. Ale my si ale většinou  můžeme tak maximálně vylézt na půdu, či se zavřít v obýváku. Jak tedy mohu meditovat v běžném často uspěchaném životě? A co je vlastně meditace? Sním, bdím či medituji?

Co bych měl/a vidět či cítit při meditaci? Jakou meditační techniku použít? Otázek kolem meditace je mnoho. S jejím pochopením, uchopením a rozvinutím meditace v běžném životě může pomoci indický učitel Harilalji.

Součástí workshopu je povídání i praktická část vedené meditace.

Workshop je veden v angličtině, v teoretické části s možností parciálního překladu, v praktické jen anglicky.

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Harilalji
Podmínky rezervace:REZERVACE: online: http://bindu-yoga.isportsystem.cz/ , pozor, rezervace je ZÁVAZNÁ, je možné ji stornovat max. 24 hodin před workshopem, jinak organizátoři požadují 100% úhradu ceny.
Poznámka k ceně:Oba workshopy dohromady (úterý + čtvrtek) 1200 Kč / 1000 Kč studenti / mateřská. Cena za jeden workshop 700 Kč / 600 Kč studenti / mateřská.
1 200 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám