Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop tradiční hatha jógy s hudbou čaker a rovnováhou polarit JIN a JANG v nás

17.01.2015So 10:00 - 17:00

Workshop tradiční hatha jógy, která vychází z prastarého tantrického učení o práci s energií a čakrami – a právě na tato témata se zaměříme (zejména dopoledne). Odpoledne pak bude na téma rovnováhy v nás: již v názvu Ha-Tha jóga je sryta rovnováha polarit jin a jang, ke které harmonická praxe jógy vede.

Workshop je kombinací teorie i praxe a tím umožní hlubší pochopení toho, co je to jóga, na jakých principech funguje, jak je náš celý systém propojen s okolním světem, co jsou čakry a jak fungují a jak proudí energie v našem těle a k čemu je to vše dobré nejen v jógové praxi, ale i v našem běžném životě.

Praktickou částí jsou 2 prodloužené lekce tradiční hatha jógy, které budou probíhat v pomalejším meditativním tempu se zaměřením na delší držení ásan (pozic) a práci s našimi energetickými centry (čakrami). Vědomé propojení fyzického těla s energií v něm umožňuje například zvýšení vitality, kreativity, sebe-vědomí, intuice a stability mysli. Jóga se tak stává nástrojem rozvoje osobnosti, pomáhá se zpracování emocí, zlepšuje schopnost koncentrace a relaxace.

Praxe je doplňována souběžným vysvětlením zdravotních, energetických i spirituálních účinků asán či doplňkových cvičení a prohlubována hudební meditací a závěrečnou relaxací, kterou  odpoledne prohloubíme i technikou Yoga Nidra, která navozuje hluboké uvolnění těla i mysli.

Program
10:00-13:00 Jak funguje jóga a tantra, systém čaker, hudba čaker, praxe: prodloužená lekce tradiční hatha jógy zaměřená na probouzení energie v čakrách a harmonické proudění energie v nás

14:30-17:00 Ha-Tha jóga v rovnováze JIN a JANG, hudba čaker, prodloužená lekce tradiční hatha jógy zaměřená na vnitřní rovnováhu polarit v nás (jin a jang, mužské a ženské energie).

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Dagmar Volfová
750 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám