Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

WORKSHOP TĚHOTENSKÉ JÓGY Jako jemná cesta k porodu

17.09.2017Ne 9:30 - 13:00

Přijměte pozvání s báječnou Terezou Nolet, která se už několik let zabývá těhotenskou jógou a jemným porodem. Tereza je maminkou malé holčičky a zároveň právě nyní očekává dalšího potomka. Tereza zároveň odstartovala nový krásný projekt těhotenské jógy on-line z pohodlí domova a mnoho zajímavých webinářů, blogových článku a obohacujících e-booků pro nastávající maminky. Její jemné pojetí nás opravdu baví!
Těhotenská jóga je zdravotně prospěšná jak matce, tak dítěti a přirozeně připravuje nastávající maminky na porod a mateřství. Vhodná jóga v těhotenství uvolňuje i posiluje celé tělo, prohlubuje vztah s dítětem a podporuje v ženě její přirozenou sílu.
Tento workshop je zaměřen na všechny praktické aspekty těhotenské jógy – představí základní techniky dechu a relaxace, jógové pozice vhodné pro všechny jednotlivé trimestry a také pozice, které pomohou zmírnit časté těhotenské obtíže.
Každá účastnice workshopu obdrží manuál těhotenské jógy, podle kterého může cvičit sama doma.

Další informace

Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 86-6791380237/0100. Variabilní symbol: 2017018. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_TEHOTENSKA_JOG + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu. STORNO PODMÍNKY: Záloha ve výšce 50% je nevratná. Pokud se klient na zvolený kurz nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá částa a studio má právo vymáhat doplatek finální částky. Své místo však lze převést na jinou osobou. Odesláním peněz a přihlášením souhlasíte se storno podmínkami. REZERVACE ONLINE SKRZE ROZVRH STUDIA  


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám