Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop Tantra jóga a tanec čaker

15.05.2016Ne 16:00 - 19:00

Jóga nebo tanec? A co takhle obojí?

V tomto semináři si užijeme jógu i tanec, které vyžívají tantrické vědění o čakrách a práci s vnitřní energií. Skrz pohyb i uvolnění našeho těla můžeme toto „vědění“ převádět ve vnitřní poznání a moudrost, která je naší přirozeností.

Zajímá vás, jak fungují čakry a jaké je jejich praktické využití v józe i běžném životě? Proč je dobré o nich vědět a rozvíjet v jógové praxi i mimo ni? K čemu je dobré pracovat s naší vnitřní energií?

Právě tantrické pojetí jógy se tímto zabývá. A protože gram praxe je důležitější než tuna teorie, po úvodním zasvěcení do tantrického know-how si to vše vyzkoušíme na sobě.

Tantrická jóga se zaměřuje na prožitek a vnitřní energii – energii čaker i volné proudění v celém našem systému. Tanec čaker také. Jóga má řád, tanec dodává volnost, svobodu a kreativitu. Energie v našem těle doslova tančí, proto tanec čaker je naší přirozeností a snadný způsob jak opravdu procítit vědomí čaker a vnitřní energii na různých úrovních.  Pro rozproudění energie využijeme tématickou hudbu zaměřenou na jednotlivé čakry. Poté se budeme věnovat praxi tantrické jógy.

Seminář je vhodný pro ty, které zajímá více než jen fyzické tělo a jsou zvědaví i na ty jemně hmotné aspekty (těla) uvnitř i vně. Právě vědomá praxe jógy a uvolnění tancem může pomoci pochopit více souvislostí i o sobě samém.

Praxe je doplňována souběžným vysvětlením zdravotních, energetických i spirituálních účinků asán či doplňkových cvičení a na závěr si užijeme i oblíbenou technikou Yoga Nidra, která navozuje hluboké uvolnění těla i mysli.

tanecčaker-220x220

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Dáša Volfová
Podmínky rezervace:PLATBA: záloha 50 % na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „tanecčaker_příjmení”), zbytek hotovostně ve studiu; REZERVACE: online z rozvrhu: http://bindu-yoga.isportsystem.cz
Poznámka k ceně:500,- Kč (studenti, mateřská)
600 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám