Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop s Andrewem Epplerem

05.11. - 01.01.1970

Workshop je pro všechny úrovně pokročilosti!

Program:

 • Pátek 18 – 20.30
 • Základy ashtanga vinyasa jógy

 • Sobota 10 – 14
 • První série do hloubky (s variacemi) následováná mudrami a bandhami! (na západě výjimečná lekce!)

 • Neděle 10 – 14
 • Úvod do druhé série následovaný pranajámou a filosofií

  Vedená první série s variacemi:

  První série je základem několika stylů jógy. Cílem této lekce je správně identifikovat původní sérii a zároveň prozkoumat variace a odvozené pozice. Jak říká Andrew: “Nedá se nic dělat, kromě základní série zkrátka existuje ještě spousta úžasných pozic k vyzkoušení :)” Andrew také rozebírá to, jak mohou studenti a učitelé jeden druhého podporovat a sdílet své znalosti. Prochází celou první sérii v aštangovém rytmu, ale zastavuje se, aby se mohly prozkoumat náročnější pozice.

  Úvod do druhé série:

  Jemný vstup do pozic druhé série. Pozice lze modifikovat a vstupovat do nich bezpečně pro každého. Druhá série vede studenty ke stabilní, silné a mocné praxi, proto by se měla zavádět velmi pečlivě.

  Pranajáma a filosofie:

  V józe jde o mnohem víc než jen o tělesné pozice. V této lekci se budeme zabývat “sezením”, abychom z jógy získali to nejlepší. Probereme praktické informace o tom, jak se zabývat pranajámou bezpečně a efektivně. Meditační techniky a klasickou jógovou filosofii, která se k této praxi váže. Následovat bude otevřená konverzace o tom, jak jóga mění naše životy a čas na otázky a odpovědi.

  Mudry a Bandhy:

  Všichni praktikující aštangisté se dříve nebo později setkali s termínem bandha. Někteří z nás se naučili koncept mulabandhy, případně udiyana a jalandara bandhy. Tyto bandhy se vážou k mudrám, mudry vlastně jsou odvětví jógy, ze kterého bandhy pocházejí. Praxí bandh v jejich původní podobě získáme jasnější představu, jak je provádět a co se jimi dá získat. Mudry jsou fascinující větví jógy, která se na Západě tak často neprobádává.

  Další informace

  Zpět na vyhledávání
  

  Partneři
  Yogapoint

  Chcete se stát partnerem?

  Napište nám