Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop Relaxace – koncentrace – meditace

17.09.2016So 10:00 - 13:00

Hlubinná relaxace a koncentrace jsou klíčem nejen ke kvalitní jógové praxi, ale i ke zdravému, autentickému životu.

Navykli jsme si žít v permanentní tenzi – fyzické i mentální – kterou často už ani nevnímáme. Teprve když se začneme skutečně uvolňovat, všimneme si, kolik napětí, stresu a bloků jsme v sobě nosili.

Ve světle prohloubeného uvědomovaní se, nejprve v rovině těla, a pak i v rovině mysli a emocí, se rozpouštějí stará schémata, strachy a bolesti. Stále zřetelněji vnímáme kým a čím opravdu jsme, stále jasněji přebíráme vládu nad svým životem a zdravím.

Otevřenost, vnitřní spokojenost bez podmínek, příliv energie, zdraví a kreativita jsou přirozenými produkty hlubinné relaxace/koncentrace.

Ochutnáváme pak konečně živost života mimo obvyklého autopilota, prožitky nabírají na intenzitě a pravdu, kterou o sobě zjistíme nám už nikdo nezamlčí. Jsme svobodní.

Workshop vás vybaví nástroji pro vaši soukromou praxi, případně i pro chvíle přetížení, úzkosti nebo stresu v civilním životě.

meditace_prana-220x220

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Petr Prána
Podmínky rezervace:platba: záloha 50 % na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „relaxace_prána_příjmení”), zbytek hotovostně ve studiu; rezervace: online z rozvrhu: http://bindu-yoga.isportsystem.cz
700 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám