Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop: Pět Tibeťanů s Veronikou Petrovou (26.11.2022)

26.11.2022So 10:00 - 13:00

26.11.2022

10:00 – 13:00

Veronika Petrová - Santosha Yoga Prague

Pět Tibeťanů je prastará technika pro znovunalezení vnitřní síly, která pomáhá srovnávat energie v těle, harmonizuje čakry a s stimuluje žlázy s vnitřní sekrecí. Traduje se, že cvičení pochází z kláštera v Tibetu, kde mniši věřili, že tato sestava je tajemstvím věčného mládí.

Jedná se o sestavu pěti cviků (ritů), které mají blahodárné účinky pro tělo a zlepšují tak fyzickou i psychickou kondici člověka.

Hlavní účinky pravidelného cvičení:

🕉 otevření a podpora čaker (energetických center těla)
🕉 navození klidu a optimismu
🕉 pomáhá k nalezení duševní rovnováhy
🕉 dodává vitalitu a životní energii
🕉 pomáhá odstranit některé bolesti, jako třeba hlavy či zad
🕉 snižuje svalové napětí
🕉 pozitivně ovlivňuje zažívání a vyvolává čisticí účinky

Pro koho je kurz určen?

Pro každého, kdo se chce naučit, jak si pomocí pěti jednoduchých cviků zlepšit svou fyzickou i psychickou kondici a zajistit si „věčné mládí“. Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky.

Co si z kurzu odnesu?

Naučíte se sestavu pěti jednoduchých cviků, které pak budete schopni cvičit samostatně doma.

Přihlášení

Cena kurzu je 1 350 Kč. Přihláška na kurz je platná až po jeho zaplacení.

Veronika Petrová

Veronika Petrová je původním povoláním herečka, což také ve svém poslání a projektech využívá. V současnosti pracuje jako koučka, moderátorka a lektorka Pěti Tibeťanů. Má svůj projekt pro rozvoj lidského potenciálu s názvem Šťastná mysl.  Odmalička pracuje se svým vnitřním světem, který také neustále rozvíjí. Vizualizace, práce se sny, podvědomím, energií, mindfulness, meditace, om chanting, práce s myslí a duší, to vše je jí vlastní a díky této práci na sobě se ve svém těle, mysli a duši cítí čím dál tím lépe. Tyto životní poznatky, které v životě nasbírala, rovněž díky cestování po celém světě a pobytech v buddhistických chrámech a deštném pralese, nyní předává těm, kteří se také chtějí naučit, jak více pracovat sami se sebou a jak rozvíjet svoje dary, talenty a potenciál.

Cena za workshop: 1 350 Kč

Další informace

Studio:Santosha Yoga Prague (0)
Podmínky rezervace:Na workshop je potřeba se rezervovat předem v našem rezervačním systému. Rezervace je platná až po zaplacení.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám