Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop partnerská jóga

24.04.2016Ne 14:00 - 17:00

Srdečně Vás zveme na speciální workshop partnerské jógy, ve které se společná praxe stane inspirací, zábavou a zároveň i hravou formou mezilidské terapie

Petr Ševčík a Zuzka Viznarová, neděle 24. 4. 16, od 14 – 17hod

ÚVOD – práce se skupinou, společná meditace zaměřená na vnímání atmosféry skupiny a vzájemné seznámení se pomocí cvičení, které rozpohybuje vaše záda a posílí celé vaše tělo

HLAVNÍ PROGRAM – partnerská jóga, skupinové acro hry, acro yoga therapeutic (základy)

ZÁVĚR – thajská masáž na uvolnění zad, nohou a krční páteře

Cena 600 Kč platba do 15. 4. 2016
Cena 700 Kč platba od 24. 4. 2016

Místo
Brno, Czech Republic Jílova 29b
www.pilatespoint.cz
mapa

Závazná rezervace místa
na e-mail: pilatespointbrno@gmail.com nebo
přes rezervační systém http://www.web-rezervace.cz/prihlaseni/index.php?tyden=0&rezervace=pilatespoint

Platba
Číslo účtu 670100-2208503407/6210 mbank
(poznamka: partnerska joga)

Kontakt
Web www.pilatespoint.cz
Email pilatespointbrno@gmail.com
…………….

Partnerská jóga kombinuje klasické jógové asány a práci s tělem partnera převzatou z thajské masáže. Právě díky spolupráci s partnerem dochází k hlubšímu protažení a posílení vašeho těla a vede k lepšímu uvědomění a prožití jógových pozic. Někdy nám spolupráce s druhým přinese lehkost do složité pozice, jinde naopak objevíme nové výzvy.

Partnerská jóga přináší možnost sdílet praktikování jógy s někým blízkým, učí důvěře v druhého, vzájemné komunikaci a sdílení, je o rovnováze mezi přijímáním a dáváním, schopnosti uvolnit se a odevzdat, o jednotě s druhým, o podpoře a respektu.

Partnerská jóga zároveň může být léčivý nástroj, který nás naučí vnímat partnera na hlubší úrovni. Je to dotyková terapie, která sbližuje a pokud se oba společně prostřednictvím jógy dostaneme do našeho středu, sladíme dech a plně se oddáme pozici, můžeme být schopni porozumět nejen sami sobě, ale s úctou, respektem a pokorou vnímat i svého partnera.

Acro Yoga spojuje duchovní moudrost jógy, milující laskavost thajské masáže a dynamickou sílu akrobacie. Tyto tři starodávné techniky formují tuto praxi, která kultivuje důvěru, spojení a hravost. Acro yoga rozvíjí sílu, flexibilitu, pomáhá budovat důvěru a překonávat strach.

Thajská masáž je směsicí rytmických houpavých pohybu, měkkých i hlubokých tahů, strečinku, manipulačních technik a pasivních jógových pozic, které přirozeně upravují, popřípadě stimulují energetický tok v těle. Namáhané svaly dostanou zaslouženou péči a uvolnění a zároveň tím vytvoříme prostor k naslouchání druhému tělu a rozvíjení léčivého dotyku.

Těšíme se na Vás, Zuzka a Peťa

Další informace

Studio:Pilates Point Brno (9)
Instruktoři:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám