Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop Méně je více

23.04.2016So 10:00 - 12:30

Jóga slibovala a slibuje mnohé. Dříve lákala získáním nadpřirozených sidhi a dosažení nejvyššího poznáníS trochou nadsázky jsme dnes tento cíl vyměnili za ohebná, výkonná a dobře vypadající těla a pevné zdraví. Tento výčet není konečný, není snad nic, co by jóga nedokázala;-).

Co když ale jste normální běžný člověk, který se chce jen na chvilku zastavit, odpočinout a cítit se dobře? Co když nemáte ve cvičení nějaké zásadnější aspirace? Nebo jste z nějakého lopocení se za něčím už utrmácení.

Naše setkání se ponese v duchu rčení, že v jednoduchosti je síla a že praxe by měla být hlavně praktická. Vedle pozic se dotkneme i dechu a koncentrace mysli. Smyslem nebude násilné přetváření těla a nucení se do pozic, ale vnímání a ladění tak, aby nám na konci bylo dobře.

To, že to celé nebude mít nějaký zásadní blyštivý cíl, nevadí, naopak někdy je přílišné lpění na cíli tím, co nás od něj nejvíce vzdaluje.

Kontraindikace: horečnaté stavy, epilepsie, těhotenství

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:PLATBA: záloha 50 % na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „menevice_příjmení”), zbytek hotovostně ve studiu; REZERVACE: online z rozvrhu: http://bindu-yoga.isportsystem.cz
Poznámka k ceně:300,- Kč studenti/mateřská
400 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám