Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop s Lucií Königovou na téma: “Svoboda kyčlím”

13.02.2016So 9:00 - 12:30

Workshop

 • Jaké to je, volně se pohybovat a umět sedět s lehkostí jógína? Přijďte ochutnat, jaké to je, cítit volnost v kyčlích.
 • Zdravý rozsah pohybu v kyčlích nám umožňuje chodit, sedět, cvičit, stát, tančit a pohybovat se životem s lehkostí. Každá jógová pozice a většina pohybů v našem běžném životě odráží a využívá mobilitu našich kyčlí. Na semináři se společně podíváme na to, proč nás ztuhlé a nepohyblivé či naopak nestabilní a hypermobilní kyčle omezují na podložce i mimo ni.
 • Vyzkoušíme si sestavu „kyčlomilných“ pozic a pohybů pro domácí praxi. Vedle fyziologických přínosů jsou zdravě pohyblivé kyčle také bránou k emocionální a energetické rovnováze. Vnímáme-li pozorně pocity a signály, které nám tělo vysílá, naučíme se být v něm skutečně doma, a současně se od něj myslí dokážeme díky jeho lehkosti odpoutat.

Lucie Konigová

 • Lucie studuje, praktikuje a učí jógu a jógovou terapii v tradici Šri T. Krišnamačariji. Měla možnost a štěstí studovat s řadou inspirativních učitelů, jimž vděčí za mnohé /zejména Marcele Mikešové), Paddy McGrath), Susi Hately a Godfreymu Devereux(www.dynamicyoga.com)/. Jejími hlavními učiteli jsou Sri A. G., Indra a Ganesh Mohanovi, jež chová ve velké úctě a lásce. Zdaleka největším učitelem je jí život sám. Lucie vnímá cestu jógy jako cestu k uzdravení a osvobození, k vyrovnanosti a smíření, vnitřnímu klidu, radosti, hravosti a harmonii. Je přesvědčena, že dále a hlouběji můžeme leckdy proniknout spíše odevzdáním než úsilím. Na svých lekcích se Lucie snaží inspirovat studenty, aby se pokoušeli jít za hranice snadného a zřejmého.

Platba

 • Workshop lze zakoupit přes bezpečnou službu SMSTICKET
  https://www.smsticket.cz/vstupenky/6411-workshop-s-lucii-konigovou-na-tema-svoboda-kyclim

Kontakt

 • Jitka Miškářová (býv. Kadishi)
 • Telefon +420-728 054 692
 • Web www.pilatespoint.cz
 • Email yitkadishi@gmail.com

Další informace

Studio:Pilates Point Brno (9)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Workshop lze zakoupit přes bezpečnou službu SMSTICKET https://www.smsticket.cz/vstupenky/6411-workshop-s-lucii-konigovou-na-tema-svoboda-kyclim
700 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám