Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop: Kriya – čistící techniky

24.06. - 01.01.1970

Praktikování KRIYA technik hraje důležitou roli nejen v duchovní józe, ale i v té terapeutické. Techniky Kriya čistí tělo jak zevnitř, tak i pozitivně ovlivňují a harmonizují naši životní energii (pránu). Posilují mimo jiné i náš imunitní a nervový systém, což nám pomáhá v léčení nejrůznějších onemocnění. Působí pozitivně na naši mysl, která se stane jasnou a klidnou, a tím jsou tyto techniky velmi účinné při léčení civilizačních chorob jako např. bolesti zad, astma, alergie, vysoký krevní tlak, artritida, svalová dystrofie, úzkosti a deprese atd.

Součástí tohoto semináře je jak teoretická část, v které se v podrobnosti dozvíte o technikách Kriya, tak i praktická, v které se společně naučíme techniky , jako jsou Jala Neti a Sutra Neti (čištění nosu – proti senné rýmě a jiným alergiím), Netra Neti (čištění očí – proti očním onemocněním a alergiím), Vamanadhouti nebo Kunjal Kriya (čištění žaludku – proti astmatu), Laghu Sankaprakshalana (čištění celého zažívacího systému – posiluje imunitní a systém a omlazuje tělo i ducha).

Tento workshop je vhodný pro začátečníky a pokročilé jogíny, lidi trpící nějakou civilizační chorobou nebo pro ty, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví.

Další informacePartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám