Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop Katy Yaksha: Můžeš vše

02.04.2016So 10:00 - 13:00

Motivační dvou-hodinka s Katy Yaksha, autorkou úspěšného inspirativního románu Deset přání aneb nikdy není pozdě na to vydat se za nesplněnými sny (kniha vyšla na zimu 2015 u nakladatelství Rybka publishers), která vás nadopuje optimismem, probudí a povzbudí na vaší každodenní usměvavé cestě a na cestě i za těmi neodvážnějšími sny.

V jednoduchosti je síla a v uvědomění si každého okamžiku a myšlenek je zakopaný pes. S úsměvem jde všechno líp, a co si ze srdce přejeme, toho také můžeme dosáhnout.

Mým nejčerstvějším splněným velkým přáním je vydání knihy Deset přání opravdovým nakladatelstvím. „To bude hrozně těžký, vždyť tě nikdo nezná“, „To je přece nemožný, nikomu neznámýmu nevydají knihu…“, „Co když se ti to nepodaří?“… Znáte to. Máte sen. Pro ostatní možná „nemožný“. Ale vy víte, tam v srdci, že to přece musí jít. A jde. Když věříte, děláte kroky, smějete se u toho a vytrváte. Jde to. Dnes je Deset přání na pultech knihkupectví po celé ČR. Dostávám maily od čtenářek, které kniha inspirovala. Hřeje mě to na srdci. Zhmotněný sen, který dalším, co věří, dokazuje, že to jde.

Před časem jsem si přála stát se návrhářkou. Živit se prodejem modelů vlastní značky. Ale jak? Nestudovala jsem to. Tolik konkurence… „Těžké, nemožné…“, říkalo okolí. Šla jsem, zkoušela, učila se za pochodu. A věřila. Splnilo se.

Život v zahraničí. U moře. Plní se.

Co je mým dalším snem?

BÝT. Tím, čím jsem. Šířit optimismus, víru ve sny, připomínat důležitost obyčejných věcí, inspirovat, povzbudit…

A protože mě mé srdce už delší dobu vybízí, ať to sdílím nejen ve článcích na stránkách svých knih, jdu do toho. S radostí a lehkostí, zkrátka od srdce, v pohodě a s úsměvem podělím se s vámi o vše, čím se asi nejspíš řídím, na co přicházím, co mi ten úsměv na tváři vytváří… Aby i ten váš tam zazářil a zářil a nepřestal.

Seminář začneme krátkým protažením a ukončíme příjemnou relaxací. Součástí bude načrtnutí Mapy snů, a neb jak si vytvořit inspirativní koláž a mít tak svůj sen stále na očích. Zastavíme se na chvíli i u těla, našeho vozidla tady na Zemi. Péče i čím ho dopovat, aby dobře a zlehka s námi po tom světě cestovalo. Jedno souvisí s druhým. Čistá mysl, čisté tělo. Jedno jde ruku v ruce s druhým. Tak jak tak, jak se jednou vydáme na cestu srdce, naše tělo se chtě nechtě časem přidá. Ono to ani jinak nejde… Všechno je celek. My jsme jedno. A tak, smějme se a plňme si sny. Pomůžeme k úsměvu i ostatním.

K semináři vyšla kniha Můžeš vše, co chceš, kterou si budete moci zakoupit rovnou na místě, nebo na webu.

Těším se na vás a mám velkou radost, že tyhle dveře právě otevírám. V pravý čas na pravém místě.

PS: Pokud se chcete dozvědět něco o mně, asi nejvíc vám řeknou mé stránky. I když je psaní mou vášní, když mám začít o sobě, padne na mě spisovatelský blok. A tak prosím, překlikněte. Dalo mi to práci, ale něco se tam o mně dočtete.

katy-yakha_můžeš-vše-220x220

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Katy Yaksha
Podmínky rezervace:rezervace: online z rozvrhu: http://bindu-yoga.isportsystem.cz + složením 50% zálohy z kurzovného na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky:„muzes_příjmení”), zbytek hotovostně ve studiu; registrace: http://bindu-yoga.isportsystem.cz
Poznámka k ceně:400,- Kč student
500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám