Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop JIN JANG JÓGA na téma Páteř jako opora života

22.03.2019Pá 16:30 - 19:30

Workshop JIN JANG JÓGA na téma Páteř jako opora života
s Janou Provazníkovou, certifikovanou lektorkou Jin jógy a Hatha jógy

KDY: PÁTEK 22. března 2019 od 16:30 do 19:30 hodin
MÍSTO: Dům jógy Příbram

Dlouhá jin jóga zaměřená na zvýšení ohebnosti/pružnosti naší páteře a uvolnění celé oblasti zad, aby se nám snáze předklánělo, zaklánělo, uklánělo a přetáčelo.
Workshop plný vlastní praxe, ve kterém si vyzkoušíme meditaci všímavosti. Mindfulness (nebo-li všímavost) je schopnost vnímat a uvědomovat si události v přítomném okamžiku. Je tedy skvělým nástrojem k obrácení pozornosti do sebe dovnitř, k vnímání našeho těla, pocitů a myšlenek.

Oživíme proudění nedostatečné nebo stagnující energie čchi v meridiánu žlučníku a jater, které jsou v jarním období oslabeny a jejich činnost je vhodné podpořit.
Podle tradiční čínské medicíny je čchi jater odpovědná nejen za správné vnitřní prostředí, ale i vyváženost emocí. Žlučník ovlivňuje naši schopnost jít svou vlastní cestou a nenechat se z cesty svést vnějšími vlivy.

Jin jóga vychází z tradiční čínské medicíny a jejím cílem je rozpouštění blokád na energetických drahách (meridiánech), aby mohla energie volně proudit a naše tělo se udrželo ve zdraví. Je pro ni charakteristické dlouhé spočinutí v pozicích (3 – 5 minut), kterým působíme na hluboké pojivové tkáně tj. fascie, vhodně je zatížíme a tím v nich stimulujeme cirkulaci energie čchi.

V druhé části workshopu se osvěžíme lehkou jangovou praxí, ve které si s pomocí pomůcek ukážeme, jak cvičit ásany, aby udržovaly naši páteř zdravou (Jóga pro zdravá záda).

Přijďte se zastavit a skrze hlubokou relaxaci načerpejte novou energii.

„KAM SMĚŘUJEME POZORNOST, TAM PLYNE NAŠE ENERGIE“

Co s sebou?
– pohodlné oblečení
– jógamatku

Další informace

Instruktoři:
  • Jana Provazníková
Podmínky rezervace:Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" https://dumjogypribram.cz/rozvrh-lekci/2019-03-18/2019-03-24/ nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Kurz/akci je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám