Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop Hridaja jóga – cesta srdce

24.04.2016Ne 10:00 - 12:00

„Tak rozlehlá, jako nekonečný prostor kolem nás, je krajina uvnitř lotosu našeho srdce. Tento vnitřní prostor v sobě objímá nebe i zem, oheň i vzduch, slunce i měsíc, blesky i hvězdy. Ať už jsme si toho vědomi či ne, uvnitř našeho srdce je obsaženo vše.“

(Čhándógjópanišada)

Hridaja jóga je cestou objevování našeho duchovního srdce, jež je esencí všeho, co existuje v tomto světě, naší vnitřní podstaty, toho, čemu v jógové tradici říkáme átman. Tento způsob pohledu na jógu je inspirován školou velkého mistra Rámany Mahárišiho.

Hridaja či Hridaj je prostorem našeho vnitřního svědka, pilota, který pozoruje naše myšlenky, emoce, tělesné i myšlenkové vjemy a odráží všechny podoby světa kolem nás. Když se usídlíme ve svém srdci, přirozeně se propojujeme se vším, co jest, s naší vnitřní pravdou.

Tento workshop bude věnován praxi srdce – sekvenci ásan, pránajamy, bandh a krijí souvisejících se čtvrtou čakrou, oblastí hrudi a paží, krajinou srdce – anahát kšetram.

Skrze tuto jógovou praxi můžeme otevřít rovinu přijímání i dávání v našem duchovním srdci.

Součástí workshopu bude i partnerská jóga (ásanová praxe ve dvou), meditace srdce a tibetská technika Tonglen, skrze kterou pracujeme s transformací našich vlastních pocitů utrpení, abychom snáze otevřeli naše srdce tomu, co k nám přichází.

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:PLATBA: záloha 50 % na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „hridaja_příjmení”), zbytek hotovostně ve studiu; REZERVACE: online z rozvrhu: http://bindu-yoga.isportsystem.cz
Poznámka k ceně:350,- Kč (studenti / důchodci / mateřská)
400 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám