Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop hatha jóga pro bolavá záda

18.01.2015Ne 10:00 - 12:00

Dnešní doba, která  je leckdy uspěchaná nebo strnulá v pohybu před obrazovkou našich počítačů, nejnovějších mobilů a nebo ve zkroucené “relaxaci” pohovce u televizních obrazovek. Sedavý způsob života a deformovaná přirozená motorika těla, pak často vede ke svalové ztuhlosti či dokonce kosterním anomáliím. Co je ztuhlé a stažené, nemůže dobře rozvádět energii. Chronická fyzická i mentální únava, se tak staly smutným příznakem dnešní doby.

Kdo z nás nezná občas či stále bolavá záda? Pojďme něco málo udělat právě pro ně!

Připravovaný workshop je koncipován jako ukázka základních jógových pozic, které pomáhají v jejím řešení preventivně, i v akutním stavu zatuhlosti a omezené hybnosti.

Zaměříme se na protažení, uvolnění a posílení klíčových partií, kterými jsou – krk, hrudní koš a  bedra. Zlepšíme pozornost v důležitých zónách skrze dech tak, aby naše záda byla oporou, nikoliv přítěží.

Při vážných problémech na úrovni páteře (vyhřezlé plotýnky, silná skolióza, recentní operace), konzultujte prosím účast předem s lektorem (bindu@bindu-yoga.cz) a lékařem.

zada bindu

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Ing. Zuzana Jetenská
Podmínky rezervace:http://bindu-yoga.isportsystem.cz/ + 50% záloha zaslaná na účet studia: 2107703573 / 2700 ( do poznámky “příjmení_zadawrk”)
400 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám