Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop gravid jóga pro 2. a 3. trimestr – zdraví, krása, síla a uvolnění

10.01.2015So 17:00 - 18:30

Těhotenství obvykle patří  k jednomu z nejhezčích období v životě ženy. Je jedinečnou a událostí díky níž se žena stává jinou bytostí – matkou. Žena by se v tomto období měla více řídit svou intuicí, stát se pozornou na úrovni těla i mysli.

Jóga pro těhotné se přizpůsobuje fyzickým i emočním potřebám ženy, neboť tělo v jeho průběhu prochází mnoha fyziologickými změnami. Klade se důraz na tolik potřebné uvolnění, správné dýchání, bezpečné provádění pozic a jejich úpravy.

Chystaný workshop provede jógovou praxí ásan, dechových a relaxačních technik v druhém a třetím trimestru těhotenství tak, aby se nastávající maminky cítily dobře, spokojeně, plné sil a radosti, aby důvěřovaly svému tělu, dechu, a byly i psychicky propojeny s miminkem uvnitř dělohy.

Jóga pro těhotné není zázračný lék, ale ověřený návod na udržení zdraví a psychické pohody v průběhu těhotenství. Je to pozorná práce sama na sobě, která je spojena s další vědomou povinností péče o novou bytost uvnitř.

bindu těhu

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Ing. Zuzana Jetenská
Podmínky rezervace:http://bindu-yoga.isportsystem.cz/ + 50% záloha zaslaná na účet studia: 2107703573 / 2700 ( do poznámky “příjmení_gravidwrk”)
230 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám