Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Trávení = oheň života

28.05.2016So 10:00 - 17:00

Podívejte se spolu s ajurvédou na to, co všechno ovlivňuje dobré trávení a co všechno naše tělo musí opravdu strávit. Nejedná se jenom o jídlo, ale i o zážitky a zkušenosti, kterými procházíme. Seminář vám poskytne možnost prevence nebo léčby konkrétních zdravotních problémů.

Seminář je určen pro ty z vás, kteří se chtějí zorientovat v různých protichůdných názorech na to, jak by měla „správně„ vypadat naše strava, chtějí poskytnout svému tělo komfort a vše potřebné, chtějí mít pocit dostatku energie, silnou imunitu, zdravý vzhled kůže, pozitivní náladu plnou elánu a entuziasmu, chtějí mít vyrovnaný příjem a výdej a dobré zpracování živin, zbavit se nadváhy, podváhy nebo trpí některým z uvedených problémů: plynatost, pálení žáhy, zácpa, průjem, neustálý hlad,zápach stolice, těžkost po jídle,únava po jídle, nepřítomnost hladu, gastritida,překyselení organismu, různé pachutě v ústech,nejasná mysl, mentální nejasno,chutě na všechno možné.

Program:

Na semináři se seznámíte s nejdůležitějším „účastníkem“trávícího procesu – se svým trávícím ohněm. Dozvíte se, jak ho můžete uvést do rovnováhy, jak jíst, abyste se cítili po jídle silní a ne unavení, v jakou dobu nás jídlo podporuje a v jakou naopak zatěžuje, jak naše trávení a vylučování udržovat v dobré kondici pomocí koření, bylin a denních rutin. Získáte prakticky použitelné tipy a návody, co dělat jinak a jak.

Jednotlivá témata:

  • Ajurvédský pohled na trávení – třístupňový systém
  • Známky vyrovnaného agni = trávícího ohně
  • Faktory, které naruší náš trávící oheň
  • Áma = nečistota nezvaný host
  • Zažívání života – jak to souvisí s trávením a vylučováním?
  • Trávení z hlediska emocí
  • Sestava cviků a pozic jógy na podporu trávení

 

Další informace

Studio:Dům jógy Anděl (5)
Instruktoři:
  • Ivana Robošová
1 600 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám