Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Workshop Acro jógy

14.11.2015So 10:00 - 16:30

Zveme vás na workshop acro jógy pro začátečníky.

Acro jóga je hravější forma jógové praxe, kdy vstupuje do hry i fakt, že nepraktikujeme sami, ale spolupracujeme s ostatními. V acro józe se snoubí jógová praxe a akrobacie. Pro uvolnění pak používáme jemnější terapeutické létání a prvky thajské masáže.
Acro jóga je zábava, uvolnění, přátelství, spolupráce atd. Je také o přítomném okamžiku a bytí právě v něm. Zaručuji vám, že po workshopu už nebudete chtít s přáteli jen tak někde posedávat. Budete s nimi chtít létat :)

Další informace

Studio:Yogazone (8)
Instruktoři:
  • Petra Zappová
Podmínky rezervace:Na lekci se přihlašujete prostřednictvím online systému na www.yogazone.cz/rozvrh. Zrušení vlastní rezervace je možné do 3 hodinového intervalu před začátkem lekce. Přihlášením automaticky souhlasíte s podmínkami studia Yogazone. V případě nulového počtu klientů přihlášených na lekci, bude hodina zrušena . Pro klienty: Prosím choďte na lekce včas, studio je malé a bez recepční. V momentě, kdy už lektor začne učit, nebude lekci přerušovat, aby Vám otevřel. Do budovy se už tedy nedostanete. Lektor bude na recepci vždy na recepci 15 minut před začátkem hodiny. Pokud jste na hodinu přihlášeni a nedorazíte, bude Vám účtována plná částka za lekci, jako kdybyste se dostavili.
Poznámka k akci:pauza na oběd od 12.30 do 14.00
Poznámka k ceně:cena 790 platí při zaplacení do 7.11.2015, při pozdější platbě - 850,-
790 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám