Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

WONDERPARK FESTIVAL 2016Festival

11.06. - 12.06.2016So 9:00 - Ne 22:20

wonderpark

Tento projekt vychází z touhy být si blíž a sdílet svůj svět. Realizují jej dva sourozenci, Oldřich a Naděžda Brzobohatí, jejichž cesty se v mládí rozdělily, aby se mohli opět setkat po několika letech, každý se svoji vlastní zkušeností a láskou k tomu, co dělá. Přátelství, které je vždy spojovalo zůstalo silné a možnost propojit nejenom své profesní světy se odráží v akci WONDERPARK Festival.

WONDERPARK je místem pro oslavu života, místem pro sdílení radosti, inspiraci, podporu, místo pro učení a praxi, pro poslech a odpočinek. Propojujeme aktuální hudební kapely, skvělé lektory jógy a instruktory meditace, speakery, místní umělce a milovníky chutného jídla. Během dvou dní zazní 10 koncertů, proběhne více jak 16 lekcí jógy a přednášek, program dále doplní početné workshopy a bohatý jarmark.

Objev svůj zázrak

Co na WONDERPARKU zažiješ?

KONCERTY

Milujeme hudbu a hudba je živelnou energií Wonderparku. Objev novou skupinu či potkej umělce, které znáš a máš rád/a. Koncerty budou probíhat na venkovním podium.

K dnešnímu dni s velikou radostí oznamujeme první potvrzené kapely, další budou brzy následovat.

Kamp! (Polsko) –  “Kolik potřebujete Poláků pro rozhýbání vašeho pozadí? Evidentně tři.” – Filter Magazine.
DVA – nejvíce koncertující česká kapela v zahraničí, která se svým “folklorem neexistujících národů” objela USA, Japonsko i Nový Zéland.
Monikino Kino – další velmi povedený hudební projekt Petra Marka (Midi Lidi), ve kterém se spojil s Monikou Midriakovou.
Kieslowski – urban folk, v intimním podání zpěvačky Marie Kieslowski a kytaristy Davida Pomahače.
J (Jéčko) – talentovaný mladý písničkář.
Ghost Of You – psychedlic pop, talentovaní mladíci, kteří si zahráli například na Sziget festivalu v Maďarsku.
Himalayan Dalai Lama – mladá brněnská kapela, která po letošním vydáním svého alba Lama, sklízí obdiv i uznání u kritiky i posluchačů.
Tom Holic live – housový projekt, okořeněný trubkou a doprovázený na bicí.

JOGOVÁ PRAXE

Pro každého bude na festivalu z čeho vybírat. Od začátečníků po pravidelné praktikanty. Od těch, kteří si jen tak někdy zacvičí až k těm, kteří se našli a dali se na cestu jógy. Několik stylů jógy, vlídnější tempo až po svižné vinyasy, meditace a relaxace.

Pro praktikování je vyhrazené celé Centrum Volného času Lužánky se všemi sály. Pozor, kapacita jogových vstupenek je omezená.

Přinášíme nejenom tyto lektory:

Ladislav Pokorný – Ashtanga Jóga – Praha
Lucie Formanová – Vinyasa Jóga – Ostrava
Petra Šlechtická – Restorativní Jóga – Praha
Zuzka Viznarová – Vinyasa Jóga – Přerov
Michal Rauer – Hatha Jóga – Pardubice
Monika Winklerová – Jin Jóga – Ostrava

NAUČ SE

Součástí festivalu jsou workshopy, přednášky a semináře. Každý dostane možnost seznámit se s lektory a zajímavými tématy.

OCHUTNÁVEJ

Setkej se s místními obchodníky, ochutnej, poznej a nech se inspirovat. Oslovili jsme firmy, řemeslníky i šikovné jednotlivce, o kterých si myslíme, že dělají svoji práci dobře a poctivě. Produkty budou nejen lokální, ale také přátelské k životnímu prostředí, zvířatům a Zemi.

První ročník Wonderpark festivalu proběhne v krásném prostředí Lužáneckého parku. Místo, kde si můžeš vychutnat koncerty pod širým nebem, praktikovat jógu v krásných sálech a relaxovat v nejkrásnějším brněnském parku.

Chceš jít jen na část programu festivalu? Na výběr je hodně variant vstupného, nyní za zvýhodněné ceny. Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti smsticket.cz. nebo ve studiu Yoga Lokah, Zelný trh 11, Brno.

Aktuální informace o festivalovém dění sleduj na stránkách festivalu.

 

Další informace

Studio:SVČ Lužánky
1 900 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám