Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

WHEEL YOGA SERIES – RESTORE+ YOGA STRETCH A AUTOMASÁŽ

28.06.2020Ne 9:00 - 11:30

Objevte nové fyzické možnosti svého těla s unikátní pomůckou wheel !

Tato velmi kreativní cvičební pomůcka přispívá k uvolnění napětí a svalové ztuhlosti v horní polovině těla, získání ohebnosti v oblasti pánve a kyčelních kloubů a k posílení a zpevnění hlubokého svalstva trupu a umožňuje zlepšit flexibilitu celého těla. Je určena pro všechny úrovně. Začátečníkům pomáhá ke zpevnění těla a zároveň slouží jako opora v jednotlivých jógových pozicích, u pokročilých je brána jako výzva pro posouvání dalších limitů a umožní snadněji zvládnout i ty nejobtíženější pozice. Současně lze využít pro stretching, fásciální terapii i automasáž. Přijďte vyzkoušet, hrát si a zasmát se společně s námi !

Semináře vede Tereza Mísařová, milovnice pohybu, lidského těla a celé jeho mechaniky, nadšená lektorka jógy, sběratelka vědomostí o zdravém pohybu, jídle, knihomol a psí člověk.

Termín konání: neděle 28.6. v 9.00-11.30 hod.

WHEEL YOGA RESTORE + YOGA STRETCH A AUTOMASÁŽ       

Na této lekci nás čeká mobilita, strečink a fásciální terapie díky automasážím. To, co by se mohlo zdát jako jemnější lekce bude přesto lekce intenzivní. Vyzkoušíme náročnější pozice, ke kterým je třeba protažených svalů. Wheel nám tyto pozice usnadní a zároveň nás na ně výborně připraví.

 

Další informace

Studio:Majda Agency (0)
Instruktoři:
  • Tereza Mísařová
Poznámka k ceně:cena 1.590 Kč /série 3 navazujících seminářů 24/5 + 14/6 + 28/6
590 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám