Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

WHEEL YOGA SERIES – INTRO + FLEXIBILNÍ PÁTEŘ A ZÁKLONOVÉ POZICE

24.05.2020Ne 9:00 - 11:30

Objevte nové fyzické možnosti svého těla s unikátní pomůckou wheel ! Wheel nám pomůže najít rovnováhu ve cvičení i v životě. Spojením východní moudrosti a západních možností uzdravíte své tělo, ducha i mysl. Vyzkoušejte, že jóga trénuje i léčí!

Série 3 seminářů nás podrobně seznámí s možnostmi využití nové pomůcky wheel při józe. Tato velmi kreativní cvičební pomůcka přispívá k uvolnění napětí a svalové ztuhlosti v horní polovině těla, získání ohebnosti v oblasti pánve a kyčelních kloubů a k posílení a zpevnění hlubokého svalstva trupu a umožňuje zlepšit flexibilitu celého těla. Je určena pro všechny úrovně. Začátečníkům pomáhá ke zpevnění těla a zároveň slouží jako opora v jednotlivých jógových pozicích, u pokročilých je brána jako výzva pro posouvání dalších limitů a umožní snadněji zvládnout i ty nejobtíženější pozice. Současně lze využít pro stretching, fásciální terapii i automasáž. Přijďte vyzkoušet, hrát si a zasmát se společně s námi !

Semináře vede Tereza Mísařová, milovnice pohybu, lidského těla a celé jeho mechaniky, nadšená lektorka jógy, sběratelka vědomostí o zdravém pohybu, jídle, knihomol a psí člověk. 

NEDĚLE  24.5. v  9.00 -11.30 hod.

WHEEL YOGA INTRO – FLEXIBILNÍ PÁTEŘ A ZÁKLONOVÉ POZICE  

Seznámení s wheelem, způsoby jeho využití v základních pozicích. Speciálně se zaměříme se na otevírání hrudní části páteře prostřednictvím. Pokročilé záklonové pozice jsou s použitím wheelu mnohem snadněji zvládnutelné. Věřte, že odejdete jako znovuzrození,  s rozhýbanou  a pružnou páteří a neuvěřitelným pocitem na těle i na duši.. 

Další informace

Studio:Majda Agency (0)
Instruktoři:
  • Tereza Mísařová
Poznámka k ceně:cena 1.590 Kč /série 3 navazujících seminářů 24/5 + 14/6 + 28/6
590 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám