Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

WHEEL YOGA SERIES – CORE+ BALANČNÍ POZICE

14.06.2020Ne 9:00 - 11:30

Objevte nové fyzické možnosti svého těla s unikátní pomůckou wheel !  

Série 3 seminářů nás podrobně seznámí s možnostmi využití nové pomůcky wheel při józe. Tato velmi kreativní cvičební pomůcka přispívá k uvolnění napětí a svalové ztuhlosti v horní polovině těla, získání ohebnosti v oblasti pánve a kyčelních kloubů a k posílení a zpevnění hlubokého svalstva trupu a umožňuje zlepšit flexibilitu celého těla. Je určena pro všechny úrovně. Začátečníkům pomáhá ke zpevnění těla a zároveň slouží jako opora v jednotlivých jógových pozicích, u pokročilých je brána jako výzva pro posouvání dalších limitů a umožní snadněji zvládnout i ty nejobtíženější pozice. Současně lze využít pro stretching, fásciální terapii i automasáž. Přijďte vyzkoušet, hrát si a zasmát se společně s námi !

Semináře vede Tereza Mísařová, milovnice pohybu, lidského těla a celé jeho mechaniky, nadšená lektorka jógy, sběratelka vědomostí o zdravém pohybu, jídle, knihomol a psí člověk. 

Termín konání: neděle 14.6.2020 v 9.00-11.30 hod.                                                                c

WHEEL YOGA CORE + BALANČNÍ POZICE

Vyzkoušíme nové způsoby, jak aktivovat hluboký stabilizační za pomocí wheelu, který umožní bezpečněji a efektivněji hlídat správnou stabilizaci trupu a silné zapojení středu těla. Díky wheelu vyzkoušíme nácvik pokročilých balančních pozic (vrána, stoj na hlavě, stoj na rukou). Na této lekci si budeme hrát, zkoušet, smát se a testovat sami sebe.

Další informace

Studio:Majda Agency (0)
Instruktoři:
  • Tereza Mísařová
Poznámka k ceně:cena 1.590 Kč /série 3 navazujících seminářů 24/5 + 14/6 + 28/6
590 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám