Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Vybrané relaxační techniky a jejich praxe v jógových lekcíchKurzy pro instruktory

15.08.2020So 13:00 - 15:30

Workshop pro lektory jógy

Nevíte si rady, jak příjemně a nenásilně vnést relaxační techniky do svých lekcí❓Osobní zážitek je nepřenositelná zkušenost, která Vám pomůže lépe porozumět, jak vlastním prožitkům, tak prožitků vašich klientů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ať jste již čerstvý absolvent či dlouholetý lektor, přijďte načerpat informace, jak sestavit relaxační techniky do Vašich lekcích.

Po absolvování workshopu získáte ucelený přehled, který Vám přispěje k větší jistotě praktikování relaxačních technik ve Vašich jógových lekcích. Zároveň si na vlastní „kůži“ vyzkoušíte, které relaxace Vás uvolní a pomohou Vám k uvolnění v každodenním životě. Ve workshopu máte jedinečnou možnost si prožít zkušenost na vlastní tělo a mysl.

Osobní zážitek je nepřenositelná zkušenost, která Vám může pomoct lépe porozumět vlastním prožitkům a prožitků Vašich klientů.

Co Vás čeká? 

  1. Povíme si o pátém stupni Pataňdžáliho jóga sútry, Prátjaháře, která stojí na pomezí vnější a vnitřní jógy a jejím cílem je stažení smyslů, jejich kontrola, ovládnutí a podržení pozornosti uvnitř sebe sama, tak aby pozornost byla odtažena od vnějších jevů.
  2. Probereme si téma relaxace, relaxačních cvičení a povíme se o jejich pozitivních účincích.
  3. Vysvětlíme si, kdy a kam relaxace v lekcích zařazovat. Ukážeme si, jaké jsou nejvhodnější podmínky pro relaxace, a prakticky si vyzkoušíme, jak při relaxacích postupovat.
  4. Vyzkoušíte si nejvhodnější a nejpohodlnější relaxační polohy těla tak, abyste je byli schopni vnést i do svých lekcích Vysvětlíme si, které relaxace jsou více vhodné pro „klidné“ klienty a které naopak jsou vhodné pro klienty, kteří v klidu nevydrží ležet „bez hnutí“.
  5. Na závěr si povíme o jógovém spánku (Jóga Nidra), jeho přínosu pro tělo a mysl a prakticky si jej vyzkoušíme.

 Prakticky si vyzkoušíte: 

✅  Bodovou relaxaci

✅  Dynamickou relaxační techniku Kája Kriju

✅  Tíhovou relaxaci

✅  Relaxaci s představou slunce

✅  Jógový spánek se Sankalpou, afirmací či pozitivním přáním

Součástí kurzu jsou elektronické materiály v podobě podrobného přehledu a popisu relaxačních technik. 📚

👉🏻 Obdržíte také certifikát o absolvování workshopu. 

Celým workshopem vás provede Linda Janatová, která vede a učí budoucí lektory jógy pod záštitou MŠMT akreditovaných lektorských kurzů jógy v našem studiu Yoga 4 Everybody.

Workshop je určen pro všechny lektrory jógy.

Další informace

Studio:Yoga4everybody (0)
Instruktoři:
  • Linda Janatová


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám