Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

VÍTÁNÍ JARA HUDBOU A VŮNÍ – ZRUŠENO!

17.03.2018So 17:00 - 19:00
Omlouváme se všem zájemcům o Vítání jara hudbou a vůní. Workshop zrušen z důvodu nemoci!
Zveme Vás na krásnou akci, při které spolu oslavíme příchod jara a naladíme se na své smysly.
Nejprve se uvolníte a spočinete v čarovných zvucích léčivých hudebních nástrojů z celého světa. Během této hudební lázně rozjitříte nejen svůj sluch, ale rozvibrujete i celé své tělo. Zároveň budete mít jedinečnou příležitost ponořit se i do jiného rozměru vnímání vůně v tomto stavu hluboké relaxace.
Po hudební lázni se dozvíte více o účinku vůně na naše smysly a otestujete další úžasné výrobky KANTU. Dozvíte se také více o léčivých hudebních nástrojích a budete si je moci sami vyzkoušet.
Čekat na vás bude deštný sloup, šamanský buben, tibetské mísy, kalimba sansula, sundrum a další. Jako jediná v České republice bude k dispozici k vyzkoušení i originální Sounding Bowl (Znějící mísa vyřezaná z jednoho kusu dřeva).
Těšíme se na Vás
WORKSHOP VEDOU:
Martina Jeličič – hudební lázeň
Jana Štumpová Konicarová – vůně Kantu , www.kantu.cz

Další informace

Studio:Jógovna
Instruktoři:
  • s Martinou Jeličič a Janou Štumpovou Konicarovou
Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením nevratné zálohy 50% z celé částky na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018035. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_JARO + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se platí v den akce ve studiu. STORNO PODMÍNKY: Záloha ve výšce 50% je nevratná. Pokud se klient na zvolený kurz/workshop/akci nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá částa a studio má právo vymáhat doplatek finální částky. Své místo však lze převést na jinou osobou. Odesláním peněz a přihlášením souhlasíte se storno podmínkami. REZERVACE ONLINE SKRZE ROZVRH STUDIA
HAMRONOGRAM:
17-18h Hudební lázeň
18-19h Povídání o vůních, smyslový prožitek vůně jinak, vyzkoušení si nové řady vůní Kantu, přednáška o hudebních nástrojích s možností si je vyzkoušet.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám