Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Vinyasa Jóga pro začátečníky

03.09. - 01.01.1970

Workshop určený všem začátečníkům, kteří s jógou teprve začínají a chtějí se nejprve naučit detailně základní pozice. Vítáni jsou také ti z vás, kteří se za začátečníky stále považují nebo jim není jasné, jak mají základní pozice v lekcích Vinyasy vypadat.

Probereme si základní pozice sestavy “Pozdrav Slunci”, také pozice ve stoji (Bojovníci), předklony a pravidla v nich, záklony a mírně se dotkneme i převrácených pozicí (Svíčka). Ukážeme si jejich správné technické provedení, zjednodušení pozic, možnosti využití pomůcek a povíme si základní pravidla, které je třeba v lekcích jógy dodržovat. Detailně rozebereme jednotlivé pozice, které cvičíme v pravidelných lekcích Vinyasy, ale díky dynamickému tempu je nestíháme technicky “vypilovávat”.

Povíme si taktéž o filozofii a historii jógy, k čemu vede a na co je nám vlastně dobrá. Na závěr si odpočineme v relaxaci a zkusíme si společně zameditovat. Seminář je vhodný pro všechny, kteří se s jógou seznamují a rádi by byli vybaveni základními znalostmi před návštěvou první Mix Flow či Vinyasa lekcí.

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Lenka Zontková-Knag
  • Ostrava
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám