Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

VINYASA JÓGA A ZDRAVÉ HUBNUTÍ

12.11. - 01.01.1970

Tříhodinový workshop pro širokou veřejnost s lektorkou Danou Beierovou o praxi Vinyasa flow jógy a povídání o správném stravování.


Vinyasa flow jóga je dynamická forma jógy založená na plynulém propojení jógových pozic, které se mění v souladu s dechem. Během cvičení se tělo zahřívá a rozproudí energii, vaše svaly se posílí a zároveň protáhnou. Současně jógové pozice zlepšují činnost vnitřních orgánů, takže se nastartuje metabolismus a usnadní trávení – odstraní se zácpa, zadržování vody a otékání. Díky prokrvení organismu se stimuluje štítná žláza a slinivka, které kontrolují naši chuť k jídlu, náladovost a spánek. Výživa je důležitou součástí jógové praxe. Náš výběr stravy formuje naše tělo, mysl i emoce. Klidná a vyrovnaná mysl pramení nejen z pravidelné jógové praxe, ale také ze správné volby stravy. Stejně jako nasloucháme našemu tělu na podložce, měli bychom mu naslouchat i u stolu.


V našem worshopu se pokusíme propojit pohyb a stravování. Nejprve si zacvičíme dynymickou lekci vinyasajógy a poté si polu budeme povídat o zdravé výživě. Když totiž propojíme zdravý pohyb a zdravé jídlo, bude naše tělo fungovat lépe , bude mít dostatek energie, zbavíme se přebytečných kil, ale také všudypřítomného stresu a napětí.

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Kateřina Bílková
  • Praha 2
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám