Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

VINJÁSA JÓGA ANEB TO, CO SE NA LEKCI NESTIHNE

13.01.2018So 10:15 - 12:45

Také často při otevřené lekci tápete a nevíte, co po vás přesně v danou chvíli lektor chce? Avšak, když se rozhlédnete zjistíte, že ostatní to vědí? Nic se neděje. Na otevřené lekci často není čas a prostor pro hlubší vysvětlování určitých pravidel. Proto jsme pro vás připravili sytou 150 minutovou lekci se šikovnou lektorkou Terezou Velhartickou.

Je sobota ráno. Usedáme na podložky.. Zastavíme se.. Uvolníme tělo i mysli.. Roztančíme se na vlně dechu.. S úsměvem na tváři proplujeme pozicemi.. Ač energická, tak jemná.. Ač intenzivní, tak ohleduplná.. Lekce je vhodná pro všechny, kteří mají chuť se usmát, odreagovat se a věnovat si potřebný prostor pro usídlení učení vinjása jógy.

Další informace

Studio:Jógovna
Instruktoři:
  • Tereza Velhartická
Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018006. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_VINJASA_JOGA+ rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu. STORNO PODMÍNKY: Záloha ve výšce 50% je nevratná. Pokud se klient na zvolený kurz nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá částka a studio má právo vymáhat doplatek finální částky. Své místo však lze převést na jinou osobou. Odesláním peněz a přihlášením souhlasíte se storno podmínkami. REZERVACE ONLINE SKRZE ROZVRH STUDIA


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám