Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Víkendový wellness program Alfaresort

05.08. - 07.08.2016Pá 17:00 - Ne 12:00

Letní víkendový program pro dospělé zahrnující celkem 13 lekcí + souběžně probíhající sportovní program pro děti od 4 let + hlídací program pro malé děti do 4 let !

Možnost kombinace s týdenním WELLNESS PROGRAMEM  ALFARESORT 7. – 11.8.2016 za zvýhodněné ceny .

CVIČEBNÍ PROGRAM PRO DOSPĚLÉ : pestrý cvičební program pod vedením 5 lektorů zahrnuje širokou škálu lekcí od dynamických tanečních přes intenzívní posilovací lekce a protahovací formy body and mind a jógy až po klidnější relaxační lekce a zdravotní formy cvičení : power yoga , jin yoga , ashtanga vinyasa yoga, hathajóga , meditace , jógová terapie, pilates + zdravá záda, chi – toning, total body workout , zumba, solo latino dance , crazy  dance toning , příp. aquarobic , aquazumba ….

SPORTOVNÍ PROGRAM PRO DĚTI : hravý cvičební a sportovní program pro děti probíhající souběžně s programem pro dospělé zahrnuje pohybovou průpravu , protahovací lekce na bázi dětské jógy a stretchingu a pohybové, sportovní i míčové hry.  Program je veden pro děti přístupnou, zábavnou a hravou formou s využitím her, průpravných i dechových cvičení, her s rytmem i relaxace a s využitím cvičebních pomůcek, hraček a obrázků . Jsou zařazeny i tématické příběhy i něco z dětské jógové akrobacie.

HLÍDACÍ PROGRAM : pro malé děti do 4 let .

Komfortní hotel ALFARESORT je umístěn v čisté přírodě Orlických hor a nabízí možnost objednání ubytování se snídaní v komfortních dvou až třílůžkových pokojích nebo studiích 2+2 za cenu od 690,-Kč/dospělý nebo 390,-Kč/dítě 3-13 let a dále v luxusních 4-5-ti lůžkových chatách s vybavenou obývací kuchyní, sociálním zařízením, TV, WIFI připojením za cenu od 2.600 Kč /chata pro 4 osoby se snídaní /den . Individuálně možno dokoupit polopenzi . Hotel nabízí široké spektrum služeb – vyhřívaný panoramatický bazén, saunu, venkovní finskou káď, tenisové kurty, stolní tenis, volejbalové hřiště, biliárd, šipky, footgolf a řadu dalších služeb.

Info o ubytování, stravování a službách nabízených hotelem naleznete : http://www.alfaresort.cz

Další informace

Studio:Alfaresort
Poznámka k akci:Poslední volná místa !
Poznámka k ceně:Dětský program 690,-Kč / víkend ( možnost slev při kombinaci s týdenním wellness programem) . Cena nezahrnuje ubytování .


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám