Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Víkendový seminář Hormonální jógy v Praze – Prostor 8

16.06. - 17.06.2018So 14:00 - Ne 13:00

Milé dámy,

jelikož mi semináře komorního charakteru přirostly k srdci :-), ráda bych Vám nabídla další termín víkendového setkání za účelem seznámení se s Hormonální jógovou terapií pro ženy podle Dinah Rodrigues, tentokráte na trošku neobvyklém místě, a to v Prostoru 8. Jedná se opět o setkání v menším počtu žen, a proto neváhejte s rezervací červnového víkendu. KAPACITA MÍST JE OMEZENA!

Hormonální jógová terapie je holistická a omlazující technika, která obnovuje a zvyšuje tvorbu hormonů tím, že působí masážně na žlázy s vnitřní sekrecí, posiluje vaječníky, štítnou žlázu, hypofýzu a nadledvinky.

Během cvičení se využívají statické i dynamické ásany, energizující i zklidňující dechová cvičení, techniky k přesouvání, usměrńování a posílání energie do učitých bodů, mudry, bandhy a neopomenutelná relaxace včetně terapeutické vizualizace.

Tato metoda jejíž zakladatelkou je celosvětově uznávaná jógová terapeutka Dinah Rodrigues může pomoci v těchto případech:

– nepravidelný nebo chybějící menstruační cyklus,
– PCO – polycystické vaječníky,
– snížení libida (zájmu o sex),
– anovulační cykly,
– změny nálad a veškeré nepříjemné projevy přechodu,
– předčasná menopauza,
– cysty na vaječnících,
– premenstruační syndrom,
– bolestivá menstruace,
– nízká hladina estrogenu,
– nespavost, deprese, migrény, a další,
– jakákoliv hormonální nerovnováha, např. po vysazení antikoncepce,
– po 35. roce se toto cvičení doporučuje ženám jako prevence.

Sestava je vhodná i pro ženy, které se s jógou nikdy nesetkaly. Mohou ji cvičit i mladé dívky.

PROGRAM: Během dvoudenního semináře se naučíte celou sestavu Hormonální jógy včetně protistresových cviků, které můžete praktikovat kdykoliv dle potřeby nezávisle na sestavě. Sestava je vhodná pro Vaši domácí praxi.

KDE: Prostor 8, Šmilovského 8, Praha 2

KDY: 16.6. – 17.6.2018 (sobota – neděle)

16.6.2018 14:00 – 18:00

17.6.2018 9:00 – 13:00

V ceně kurzu jsou zahrnuty materiály ke cvičení včetně antistresových cviků a drobné občerstvení. Přihláška je platná až po zaplacení kurzu. Absolvování tohoto semináře neopravňuje tuto metodu vyučovat.

V neděli je po semináři v případě zájmu (potřeba nahlásit dopředu) plánován společný lehký oběd přímo v Prostoru 8 – občerstvení z blízkého Bistra Zahrada, který si každý hradí zvlášť.

 

Další informace

Studio:Prostor 8
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervaci můžete provést na emailu jogamala108@gmail.com nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na stránkách www.vpohybu.eu, či telefonicky na tel. čísle: 602 158 422
Poznámka k ceně:2 800 Kč/osoba nebo 2 500 Kč/osoba při příchodu ve dvou (můžete přivést kamarádku, maminku či tchýni), ženy na MD, RD a seniorky
2 800 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám