Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Víkendový detox s ashtangou na Šumavě

05.06. - 07.06.2015Pá 17:00 - Ne 16:00

Pojeďte si s námi před létem udělat očistný víkend. Detoxikovat budeme pomocí ashtangové praxe a velice zdravé stravy.

Tato víkendová akce je určena všem úrovním jógové pokročilosti včetně úlných začátečníků. Tentokrát se nezaměříme pouze na jógovou praxi, ale také na důležitý aspekt jógy a vyrovnaného života a to správné stravování (Mitahara) a zbavování se toxinů z těla. Úžasné prostory tohoto soukromého penzionu, výhled na krásnou šumavskou přírodu, kterou budeme obklopeni bez rušivých elementů velkoměsta a ticho nám budou zpříjemňovat pobyt. K dispozici budeme mít také venkovní bazén, saunu a výřivku.

Luxusní plná penze z bio potravin, vyvážená jogínská strava, všechna jídla bez lepku, vybrat si budete moci z vegetariánské nebo veganské verze, některá jídla budou i raw. Součástí víkendu bude ukázka přípravy vybraných receptů, seminář o správném stravování, jak používat superpotraviny a jak na detox.

Z jógových hodin budeme mít ranní Mysore lekce pro studenty, kteří již mají vybudovanou vlastní praxi; lekce pro úplné začátečníky; v odpoledních hodinách budeme mít teorii, filosofii jógy, meditaci a pranayamu. V pátek se uskuteční vedená lekce První Série.

 

Další informace

Instruktoři:
Podmínky rezervace:Přihlášky zasílejte přes www.denisasengerova.com část Rezervace. Místo budete mít rezervované po uhrazení 50% částky (2.250 Kč).
4 500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám