Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Víkend s jógou a tancem-Tribal Fusion Dance

08.04. - 01.01.1970

“Splynutí kmenových tanců” vychází z perského tance, flamenca a tai-chi a je projevem mocného a nespoutaného ženství. Je to působ jak přivést vědomí do ženského těla, oživit jej a proměnit ve vyvážený celek. Vnitřní síla, která během tohoto tance naplní každou sebemenší část těla, způsobuje nečekaný zážitek sebe sama. Zažíváte tělo propojené, sladěné, uvolněné v pohybu a jeho citlivost se zvyšuje. Součástí tohoto tance je i způsob vyzařování a otevíraní se okolí, jasný záměr, postřeh a vedení energie která vyživuje a projasňuje tělo.

Yracema má latinskoamerický původ (Urugway). Její taneční umění je něčím, co nelze vidět každý den. Vznešenost a elegance se snoubí v jejím těle s živočišností, plynulý jemný pohyb s dynamikou a její dokonalá přítomnost v každé části těla je doslova hmatatelná. Má dar okouzlit tancem kohokoli, kdo ji pozoruje, je ztělesněním archetypu ženy v tanci. Navíc své umění dokázala uchopit do taková hloubky, a že ho předává včetně všech detailu a principů, které její projev dělají tak vyjimečným. Už jenom to co vyzařuje při svých hodinách dovoluje ženám nasát esenci tohoto tance a prožít jej. Tribal Fusion Style vytvořila na základě celoživotního studia latinských a původních tanců a energetických cvičení. Je to dokonalé splynutí s vlastním tělem, s prostředím a hudbou.

www.yracema.com (pro představu se podivejte na videa na jejích stránkách, nebo www.youtube.com)

ADRŠPACH (www.montana-trekking.cz)

vegetariánská plná penze, 2 lekce jógy, mnoho tance, špetka potu a mnoho radosti:), ubytování ve 3-5ti lůžkových pokojích.

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Lenka Robinson
  • Adršpach
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám