Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Víkend s jógou

20.03. - 22.03.2020Pá 18:00 - Ne 11:00

Na jaře pořádáme a srdečně Vás zveme na víkend s jógou s lektorkami Jolanou Kamarýtovou a Evou Šustovou. Tentokrát zavítáme do rodinného statku Nalžovice nedaleko Sedlčan v krásné krajině středního Povltaví. Program bude postaven pro jógové začátečníky a mírně pokročilé.

Stravování bude zajištěno formou plné penze a samozřejmostí je i možnost vegetariánské stravy. V okolí je možnost procházek jarní přírodou. Na místě bude možnost se domluvit s fyzioterapeutkou na masážích a léčebných procedurách.

Ubytováni budeme v 4 a 5 lůžkových pokojích s vlastní koupelnou (sprcha, umyvadlo a WC). Na statku je po rekonstrukci příjemné a rodinné prostředí pro všechny, kdo chtějí sportovat, relaxovat nebo si jenom odpočinout v příjemném prostředí obklopeném nádhernou krajinou.

Strava: v ceně je plná penze, snídaně, oběd a večeře, začínáme večeří v pátek a končíme snídaní v neděli.


 


 

Další informace

Studio:Jóga Amrita - Jolana Kamarýtová
Instruktoři:
  • Jolana Kamarýtová
Podmínky rezervace:Místa si lze rezervovat přes e-mail, sms či zprávu v messengeru, záloha 2000,-Kč do 15.2.2020 Jolana Kamarýtová, tel.:777122756, FB Jóga Amrita Eva Šustová, tel.: 777333878, FB Eva Šustová
Poznámka k ceně:Slevu 10% získávají účastníci Dne plného jógy 25.1.2020
3 690 
Zpět na vyhledávání

Pátek – večerní klidná jóga s pozdravem Měsíci

Sobota – ranní jóga před snídaní, dynamická dopolední jóga, po obědě průběžná cvičení v přírodě či sálu (dle počasí), párová jóga, večerní lekce s  meditací, relaxace

Neděle – ranní jóga

Lekce 45-60 minutPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám