Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Víkend jógy v hotelu ERMI

14.11. - 17.11.2014

Prodloužený víkend plný ashtangy jógy v rodinném hotelu ERMI uprostřed brdské vrchoviny (pondělí je státní svátek).

Tato víkendová akce je určena především vážným studentům jógy, kteří by chtěli prohloubit svojí jógovou praxi. Tím, že se jedná o prodloužený víkend a počet studentů je omezen na menší skupinku, budeme mít prostor pro intenzivní, individuální studium, obklopeni pouze přírodou. Začátečníci a nováčci v józe jsou také vítáni. Pro nováčky je toto výborná příležitost jak poznat o čem je ashtanga a jóga všeobecně a začít si budovat vlastní jógovou praxi.

Součástí jógových hodin budou ranní Mysore lekce; budeme mít jednu vedenou lekci celé První Série, aby jste si procvičili správné tempo; v odpoledních hodinách budeme mít teorii, filosofii, meditaci, pranayamu a workshopy na pochopení složitějších prvků ásany (inverze – stojky, mosty, uvolnění kyčlí, vinyasy).

Víkend bude fyzicky náročný, proto se koná na místě s wellness prostory, na které máme 15% slevu. Solná jeskyně pro posílení imunitního systému, infrasauna, čínská energetická masáž, lymfatická masáž, zábal v banánových listech, peeling z drcených kávových zrnek a spousty dalších. Čas však budeme mít i na procházky po okolí, vychutnáme si výbornou jogínskou stravu a celkově budeme relaxovat. Únik ze stresu města a povinností.

Akce se mohou zůčastnit také rodinní příslušníci a děti, které nebudou cvičit. Ceny bez jógy na vyžádání.

Rezervujte zde.

Další informace

Studio:Hotel ERMI
Instruktoři:
Poznámka k akci:Max. počet: 12 studentů
Poznámka k ceně:Cena zahrnuje tři noci ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, vegetariánskou/veganskou polopenzi a přibližně 16 hodin jógy.
4 400 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám