Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Víkend s jógou v horách

08.06. - 10.06.2018Pá 18:00 - Ne 12:00

S velkou radostí opět vyhlašuji jógový víkend v horách v příjemném komorním prostředí penzionu Černava, v krásné krkonošské přírodě s výhledem na Sněžku.

Za příznivého počasí budeme cvičit na louce před chalupou, pokud počasí přát nebude, budeme cvičit v chalupě ve společenské místnosti.

Během víkendu nás čekají čtyři lekce jógy v délce 90 minut (pátek večer, sobota ráno a večer, neděle ráno). Začneme páteční jemnou večerní praxí po vašem příjezdu v 18:00 h, abychom se na sebe naladili a uvolnili se po celém pracovním týdnu. Po lekci bude večeře, pak volný program.

V sobotu přes den volný program. Většinou se samovolně utvoří různé výletové skupiny dle náročnosti. Nejvyšší metou je dobytí Sněžky, ale jsou zde i méně náročné trasy. Na své si tu přijdou jak milovníci procházek a tůr, tak zdatnější cyklisti (je to pořád do kopce).

V neděli zakončíme jógovou praxí a poté snídaní. Po snídani je třeba vyklidit pokoje, avšak věci si můžete v penzionu nechat až do večera, pokud budete chtít ještě využít den k výletu po okolí.

Stravování formou polopenze v ceně pobytu.

VLASTNÍ PODLOŽKY S SEBOU!

V penzionu je možnost sauny se solnou jeskyní, venkovní vyhřívací káď a dále vám mohu nabídnout thajskou masáž.

NEVÁHEJTE, POČET MÍST NA CVIČENÍ OMEZEN, POUZE 10 LIDÍ.

MOC SE NA VÁS TĚŠÍM!

Další informace

Studio:Penzion Černava
Instruktoři:
Podmínky rezervace:V případě zájmu si rezervujte místo do 20.5. 2018 na emailu petra.zappova@gmail.com¨ Pošlu vám přihlášku a poprosím o uhrazení zálohy. 
3 000 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám