Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Víkend ashtangy na Zámku Lobeč

15.04. - 17.04.2016Pá 17:00 - Ne 15:00

Oblíbená akce v nádherném prostředí zámku Lobeč. Všechny víkendové akce, které pořádáme, jsou výbornou příležitostí pro studenty jak prohloubit stávající praxi nebo pro začátečníky a nováčky jak hlouběji proniknout do tajů jógy skrze ashtangu. V pravidelných lekcích nemáme tolik času zajít do podrobností, probírat teorii, meditaci, pranayamu a detailně a technicky jednotlivé ásany. Víkend je také ideální pro studenty, kteří nemají stálého učitele v místě bydliště. Studenti budou mít možnost obrátit se dovnitř sebe a zapracovat na své vnitřní přeměně.

Víkend je vhodný pro všechny úrovně studentů včetně úplných začátečníků.

Součástí jógových hodin budou ranní Mysore lekce pro mírně pokročilé a pokročilé a lekce pro začátečníky. Budeme mít jednu vedenou lekci celé První Série v pátek večer, abyste měli představu, jak série ashtangy jógy vypadá a abyste si procvičili správné tempo. V sobotu a neděli budeme mít teorii, filosofii, meditaci a pranayamu.

Čas budeme mít také na procházky po zámeckém parku a okolí. Pokud nám počasí dovolí vychutnáme si kávu, čaj a zákusky na zahradě před zámkem a celkově budeme relaxovat.

Víkend je fyzicky náročný. Pokud jste nováčci, nebo nepraktikujete ashtangu pravidelně a máte v době konání víkendu zranění nebo fyzické obtíže, poraďte se nejdříve se mnou, zda je pro vás víkend vhodný.

Max. počet: 26 studentů

 

Další informace

Studio:Zámek Lobeč
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Přihlášky zasílejte přes http://www.denisasengerova.com/#!rezervace/cet1. Místo budete mít rezervované po uhrazení zálohy 1.900 Kč převodem na účet.
Poznámka k ceně:Cena zahrnuje dvě noci ubytování ve 3-6ti lůžkových pokojích nebo apartmánech, veganskou/vegetariánskou plnou penzi a přibližně 12 hodin jógy.
3 400 
Zpět na vyhledávání

Pátek:      Full primary

Sobota:   Mysore styl , Úvod do ashtangy I.,    Teorie, filozofie,    Workshop ásana zblízka,    Meditace, pranayama

Neděle:   Mysore styl , Úvod do ashtangy II.,   Teorie, filozofie,    Workshop ásana zblízkaPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám