Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Velké evropské jógové představení

21.06.2018Čt 18:00 - 19:30

EVROPSKÁ FEDERACE JÓGY VÁS ZVE K ÚČASTI NA VELKÉ JÓGOVÉ PŘEDSTAVENÍ
PŘI PŘÍLEŽITOSTI MEZINÁRODNÍHO DNE JÓGY
Dne 21. června 2018 od 18:00 hodin, na nám. Václava Havla, Praha 1
PŘIPOJTE SE!

Evropská federace jógy ve spolupořadatelství s MČ Praha 1, a ve spolupráci s Českou federací jógy a International Yoga Academy, již pátý rok v řadě pořádá Velké evropské jógové představení, mezinárodní událost při příležitosti Mezinárodního dne jógy.

Záštitu nad akcí poskytl Ing. Oldřich Lomecký, starosta MČ Praha 1.

Dne 21. června 2018 se bude konat velké evropské jógové představení na nám. Václava Havla v Praze 1 od 18.00 hodin.

Představení podporuje zdraví a zdravý způsob života, propagují sport, kulturu těla a umění pohybu. Všichni milovníci jógy se mohou zúčastnit představení a Pozdravu slunci, který ukončí Art jóga Similiris.

Při jógové představení se shromáždí praktikující jógy z několika evropských zemí, instruktory jógy, studenty Vzdělávacího programu Instruktor jógy YFE, ​účastnice projektu Jóga 50 plus​, ​ účastnice projektu Jóga pro maminky s dětmi, ale také občané a návštěvníci Prahy, kteří budou prostřednictvím médií pozváni, aby se zúčastnili společných cvičení.

Zdraví a zdatnost člověka jsou předpokladem osobního štěstí, spokojenosti a kvality života.

V souladu s tím, nabízíme všem občanům ještě jeden moderní a nadmíru efektivní druh motivace, jak prostřednictvím jógy přijmout zdravé životní návyky, a sice ten, že se vrstevníkům praktikujících dostane dobrého příkladu, jak lze zdravým životním stylem odolávat mnohočetným překážkám, které dnes lidé trápí.

Velké evropské představení si klade za cíl podporovat lidské hodnoty a zdravý životní styl prostřednictvím fyzické aktivity a cvičení. Toto je pátý rok v řadě, kdy je evropské představení pořádáno s úmyslem, že každý rok přibudou další evropská města a větší počet účastníků.

Vezměte si s sebou podložku a připojte se! Seriál Pozdrav slunci ukončí Art jóga Similiris, která v sobě spojuje senzibilitu jógy a umění pohybu.

ÚČAST V PŘEDSTAVENÍ JE ZDARMA. Připojte se!

Info: yoga.yfe@gmail.com

https://yoga-federation.eu/cz/velke-evropske-jogove-predstaveni-v-praze-2018/

Další informace

0 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám