Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Večer moudrosti a meditace, Swami Jaataveda

08.05.2017

puja-2

Vážené dámy, vážení pánové,

je nám velkým potěšením pozvat Vás na seminář “Večer moudrosti a meditace” se Swami Jaataveda, mimořádným duchovním učitelem a následovníkem Jeho Svatosti Sri Sri Ravi Shankara. Na semináři se mimo jiné dozvíte více informací o kurzu “Happiness Program / Kurz štěstí/, který Swamiji povede v Praze od 9. do 11.května 2017.

Vstupné zdarma, jen nám prosím dejte vědět, že přijdete https://docs.google.com/forms/d/1qfBmlSgCRIRsZ8zOjQUVuXJ4lElsQX14VVT5lr2l178

Stručné představení Swami Jaatavedy:

Swami Jaataveda je žákem Jeho Svatosti Sri Sri Ravi Shankara a seniorním učitelem nadace The Art of Living.

Po dokončení studií informačních technologií pracoval Swamiji v manažerských pozicích v telekomunikačním průmyslu. Mimo to se ale již ve velmi mladém věku stal dobrovolníkem v The Art of Living a začal cestovat po celém světě, aby si splnil svůj sen a šířil učení svého Mistra. Na svých cestách vyučuje kurzy týkající se jógy, meditace a dechových technik. Také pořádá akce pro veřejnost – Satsangy (koncerty pro pohlazení duše) a svým projevem a okouzlujícím hlasem dojímá široké publikum.

Na své cestě s The Art of Living již Swamiji stačil požehnat tisícovkám lidí, zorganizovat mnoho akcí se Sri Sri Ravim Shankarem a to vše proto, aby pomáhal přinášet do naší společnosti mír, lásku a štěstí.

 

Další informace

Studio:Indian Embassy
Instruktoři:
  • Swami Jaataveda


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám