Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Vastu Shastra – Prashanti de Jager

05.12. - 07.12.2014Pá 18:00 - Ne 13:00

VASTU SHASTRA je věda o harmonickém tvoření, která dala vzniknout čínskému pojetí prostoru Feng-Shui.
VÁSTU ŠÁSTRA vyvstává z kolektivních vhledů tisíciletí rišiů, kteří měli možnost nahlédnout do dokonalosti vzorců posvátné geometrie. Poznali, jak veškerá přirozenost vyvstává a na tomto základě vyvinuli dovednosti a plány, které by umožnily lidem žít a rozvíjet se v harmonii s těmito základními vzorci.

Tento seminář je úvodním k tématu VÁSTU ŠÁSTRA, na který budou navazovat další praktické a do hloubky vedené semináře v krajině chystané v příštích letech.

Pochopení principů VASTU SHASTRY je vhodné pro všechny, kdo jakkoliv pracují s prostorem, jelikož jeho správné uspořádání nabízí nesmírně široké použití – od architektury a designu, po použití barev oblečení a výběr správných bylin v léčbě nebo navržení zahrad. Ne náhodou dala VASTU SHASTRA vzniknout
čínskému pojetí prostoru Feng-Shui.

Setkáme se v centru centra města, v místě, které má pupek přímo v názvu, s výhledem na samou tepnu velkoměsta – Václavské náměstí. Setkáme se v době adventní a kromě prostoru se budeme věnovat i tématu správného načasování.

Vzorce síly harmonie

Jelikož je Vástu šástra založená na naprosto prvotní posvátné geometrii, jsou způsoby jejího využití omezeny pouze vaší vlastní fantazií.

Vytváření harmonie s přirozeným a dokonalým vyvstáváním života

Na tomto kurzu se zaměříme na mnoho různých principů Vástu šástry, počínaje prací se základními principy návrhu až po harmonizaci těchto návrhů se silami Země, Sluneční soustavy a galaxie.

Pamatujme, že tytéž principy mohou být použity k:

  • Namalování Mony Lisy
  • Navrhnutí Tádž Mahalu
  • Poskytnutí hluboce uzdravující masáže
  • Vytvoření vysoce účinné medicíny
  • Vytvoření zahrady, jejíž úplnost je tak vzácná a výjimečná jako všechny květiny v ní
  • A vytvoření mnoha jiných užitečných děl; jak již bylo zmíněno výše, jediným omezením jsou hranice naší vlastní fantazie.
 

 

Další informace

Studio:Relaxarium UMBILICUM
Instruktoři:
  • Prashanti de Jager
Podmínky rezervace:via email Pro zajištění místa na semináři VASTU SHASTRA 2014 je třeba zaslat zálohu ve výši 1.000 Kč do 17.11.2014. Zálohu zasílejte na účet číslo 670100-2209859843/6210 s variabilním symbolem 5122014 (datum začátku semináře).
2 500 
Zpět na vyhledávání


pátek 18 – 21 hodin
sobota 9 – 19 hodin (pauza na oběd 13 – 15 hod)
neděle 9 – 13 hodin – pozorování a praxe ve městěPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám