Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

VÁNOČNÍ VEČÍREK / CHRISTMAS PARTY

13.12.2014So 17:00 - 23:00

Drahí priatelia,

Srdečne Vás pozývame na Vianočný večierok pracovišťa Pohled.

Tešiť sa môžete na koncert / hudobnú meditaci tibetských mís v podaní Františka Horvátha (www.kouzlozvuku.cz), Indický chrámový tanec Bharatanatyam, vianočný salónik s darčekmi k zakúpeniu na malom sále, vianočný punč, indický čaj, vianočné dobroty z našej aj vašej kuchyne a príjemnú spoločnosť v krásnom predvianočnom čase.

Program:

17 hod. Začiatok

18 hod. Bharatanatyam

19 hod. Koncert

20 hod. Volná zábava

Koláčky, víno a iné dobroty vítané!

Tešíme sa na viděnou ! ☺

Dear friends,

We heartily invite you for Christmas party at Pohled pracoviste.
During the evening you can enjoy a concert / a musical meditation of tibetian bowls by František Horváth (www.kouzlozvuku.cz), Indian classical temple dance Bharatanatyam, Christmas lounge with presnets to buy in small hall, Christmas Punch, Indian Masala Tea, Christmas sweets from our and your kitchen, meeting friends and enjoying the beautiful pre-christmas atmosphere among nice people.
Programme:
5 pm Start
6 pm Bharatanatyam
7 pm Concert
8 pm Party

Sweets, vine and other delicacies from you are most welcome!

Looking forward to meeting you all ! ☺

Koncert tibetských mís:

“Během koncertu tibetských zpívajících mís se naše tělo i mysl dostávají do hluboce uvolněného stavu, při kterém dochází k podpoře cirkulace životní energie též známé jako prána, k regeneraci těla na buněčné úrovni a k hluboké relaxaci moderním životem přetížené mysli. Působení zvuků tibetských mís na člověka bylo zkušeností stovek let ověřeno jako velmi blahodárné a není náhoda, že se tento fenomén začíná probouzet v západním světě právě dnes. Během této zvukové seance zakusíte jaké to je nechat se omývat lahodnými zvukovými plochami těchto vznešených nástrojů.”

František Horváth pracuje s léčivým zvukem tibetských zpívajících mís již roky. Během své cesty za poznáním rozsáhlých oblastí vibroakustické terapie se měl možnost učit např. u Simona Heathera, zakladatele britské College of Sound Healing nebo u jednoho z léčitelů Dalajlámova doktora Lobsanga Lámy Dhondupa a to přímo v sídle tibetské exilové vlády indickém městě McLeod Ganj. V současné době pořádá po České i Slovenské republice meditačně relaxační koncerty a dílny zaměřené na práci s tibetskými mísami a použití zvuku v léčitelství. Na stránkách www.kouzlozvuku.cz je také k zakoupení jeho album s názvem Water Stories (Příběhy vody).

vianoce4

 

Další informace

Studio:Pohled pracoviště (44)
Poznámka k ceně:Príspevok pre účinkujúcich je dobrovoľný (doporučený 100 Kč)/Contribution for the performers is voluntary (recommended 100 Kč)


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám