Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Vánoční poezie jin jógy s mettá meditací

23.12.2016Pá 16:30 - 18:30

Vánoční poezie jin jógy je speciální lekcí nabádající nás k vnitřnímu usebrání v čase, kdy si všichni přejeme klidné svátky a pohodové prožití vánočních svátků.

Pojďme se večer před Štědrým dnem sejít na jógamatkách obklopeni svíčkami, příjemnou voňavou atmosférou a klidou hudbou vycházející z repráčků. Věnujme si 120 minut hluboké relaxace a načerpání sil. Věnujme si záverečnou meditaci laskavosti a krátký satsang, kdy se všichni naladíme na krásný čas vánoční bez stresu, zda má bramborový salát dostatečné množství kyselých okurek či zda jej uděláme alespoň z poloviny dobře jako naše drahá babička.

Co je jin jóga?
Jangová stránka nás samotných je povahy aktivní, emoční, orientována vzhůru a ven. Je to část teplejší, položená k povrchu, zaměřená na úsilí, více mužská. Je to aktivita změny, pohybu a v tomto smyslu se díváme i na svět a sebe samotné – potřeba věci měnit tak, abychom je přizpůsobili svým představám. Jinová část je méně aktivní, chladnější, blíže k jádru věci, orientována k zemi, více ženská a smířená s věcmi tak, jak jsou. Jinová stránka v sobě skrývá soucit, něhu, mateřskou energii.img_3289_fotor

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám