Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

VÁNOČNÍ LEKCE PRO BÁRU

24.12.2017Ne 10:00 - 11:00

Kdy jindy, než na Štědrý den, věnujme pozornost, čas, úsměv a laskavý dárek někomu blízkému. Pro nás je onou blízkou osobou Bára. Naše přítelkyně a lektorka jógy, kterou postihla jedna z nejhorších nemocí. Rakovina.
Společným dárkem je pak lekce jógy s Magdou Nguyen, jejíž celý výtěžek poputuje na potřebný boj Báry s onou nemocí.
Bára aktuálně prochází chemoterapií (chemoterapie je velmi invazivní forma léčby, v podstatě má za cíl dovést pacienta na pokraj života, aby se zničil nádor). Ta ji oslabuje natolik, že nemůže pracovat, v jejím případě vést lekce jógy. Diagnózu dostala skoro na den přesně, kdy své úspory investovala do hypotéky na bydlení. To nevymyslíš.
Bára je lektorka jógy a nejen proto se rozhodla doplnit postupy západní medicíny o východní alternativy, které bohužel nehradí pojišťovna. Z peněz, které pošlete na účet, si bude platit superpotraviny a vysoce kvalitní stravu, terapie na klinice čínské medicíny, áyurvédské konzultace, a jiné dostupné formy pomoci při chemoterapii. Po ukončení chemoterapie, kdy bude následovat po krátké pauze operace, bude dále pokračovat ve výše zmíněném, ke kterému se přidá aplikace vysokých dávek vitamínu C a další postupy, které jsou jí doporučovány.
Více o Báře a celém projektu SRDCEM PRO BÁRU: http://www.srdcemprobaru.cz/

Další informace

Studio:Jógovna
Instruktoři:
  • Magda Nguyen
Podmínky rezervace:Přihlaste se skrze rezervační systém: https://jogovna.isportsystem.cz/. Vaši rezervaci bereme jako závaznou! Děkujeme.
Poznámka k ceně:minimální částka je 250 Kč


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám